مراسم تحویل سال نو در گلزار شهدای قزوین برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۳
مدیرکل بنیاد قزوین از اجرای مراسم تحویل سال نو در گلزار شهدای قزوین خبر داد.
مراسم تحویل سال نو در گلزار شهدای قزوین برگزار می‌شود
 
به گزارش«ایثار»، غلامرضا حقایق‌پور ضمن تقدیر و تشکر از مشارکت مدیران و مردم استان قزوین در برنامه‌های ایام بزرگداشت شهدا گفت: طی سال جاری، برنامه‌های متنوعی در این ایام، در سطح استان برگزار شده که نشان‌دهنده عشق و علاقه‌ مردم و کارگزاران نظام به شهدا و ایثارگران است.
وی افزود: با توجه به عنایت ویژه‌ای که دولت تدبیر و امید به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم بازماندگان شهدا و ایثارگران دارد، برنامه‌های روز بزرگداشت شهدا هر ساله گسترده‌تر از ایام گذشته برگزار می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با گرامیداشت نوروز سال 96 گفت: از نخستین سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، مردم قزوین مراسم تحویل سال نو را در کنار شهدا می‌گذرانند که امسال نیز این مراسم با حضور بازماندگان شهدا و ایثارگران، مدیران استان و مردم شهیدپرور در گلزار شهدای قزوین برگزار خواهد شد.   
حقایق‌پور افزود: با توجه به اینکه زمان تحویل سال نو ساعت 13 و 58 دقیقه و 40 ثانیه، روز دوشنبه، 30 اسفند ماه 1395 می‌باشد، مراسم سال تحویل از ساعت 13 و  با اجرای برنامه‌های متنوع در گلزار شهدای قزوین برگزار خواهد شد.  
وی همچنین از برگزاری این برنامه‌ی معنوی و  به هنگام تحویل سال در سایر شهرهای استان خبر داد و از مردم خداجو و شهیدپرور خواست تا در جهت تداوم راه سرخ شهیدان و همراهی و همدلی با خانواده‌های شهدا و جانبازان سرافراز، سال جدید را در گلزارهای شهدای استان و در جوار شهدا آغاز کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 199606