هزینه کردن در راه شهدا سرمایه‌گذاری برای آینده‌ است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۳
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی گفت: هزینه کردن در راه شهدا سرمایه‌گذاری برای آینده‌ کشور است.
هزینه کردن در راه شهدا سرمایه‌گذاری برای آینده‌ است
 
به گزارش «ایثار»، قاسم صمدیان مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی در مراسم بهره برداری از گلزار شهدای «سیس» گفت: هر کاری برای شهدا انجام دهیم باز کم کرده‌ایم چرا که هزینه در راه شهدا سرمایه‌گذاری برای آینده‌ کشور و جوانان است بنابراین باید به این اصل توجه کنیم، چون شهدا وظیفه خودشان را انجام داده و ریل گذاری لازم را کرده‌اند.
ناصری شهردار سیس نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: امروز در کنار شهدا و با مرمت و ساماندهی گلزار شهدا وفاداری‌مان به آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدا را اعلام کردیم.
وی خاطرنشان کرد: طرح ساماندهی گلزار شهدای شهر سیس با کیفیت عالی معماری ایرانی و اسلامی و در سال اقتصاد مقاومتی از سوی شهرداری سیس و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شبستر با هزینه‌ای بالغ بر 150 میلیون تومان در 350 مترمربع اجرا شده است.
شهردار سیس گفت: اقتدار فعلی نظام جمهوری اسلامی و ایستادگی در برابر زورگویان دنیا را مدیون شهدا هستیم.
حجت الاسلام والمسلمین علی محمدزاده امام جمعه شبستر هم در آیین بهره برداری از طرح ساماندهی گلزار شهدای «سیس»، با تاکید بر گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: شهدا مردان عمل، نماد ایثار، شهادت و فضیلت هستند و خدمت به شهدا، خدمت به اسلام، کشور، ارزش‌ها و واقعیت‌هاست.
امام جمعه شبستر افزود: شهدا هادیان تمام اقشار جامعه از جمله مسئولان و جوانان هستند و اینان درس دادند که چگونه از حق و حقوق و بیت المال جامعه نگهداری و حراست کنیم.
وی تاکید کرد: شهدا معلمان علمی و عملی جامعه بوده و در وضعیت فعلی ارزش قائل شدن به شهدا و ادامه راه و سیره عملی شهدا نیاز اساسی جامعه است.
محمدزاده با بیان اینکه انسان‌هایی که در مسیر شهدا حرکت کنند در آخرت مورد شفاعت شهدا قرار گرفته و اهل ایمان و عمل صالح و همنشین شهدا هستند، ابراز داشت: اقتدار فعلی نظام جمهوری اسلامی که با عظمت کامل در مقابل قدرت‌های زورگوی دنیا ایستاده است را مدیون شهدا هستیم.
وی با اشاره به وصایای شهدا تاکید کرد: شهدا وصیت کرده‌اند که مسئولان و اقشار مختلف مردم حول محور ولایت فقیه حرکت کنند و امروز باید همه به وصیت شهدا عمل کنیم.
محمدزاده با اشاره به انتخابات پیش رو عنوان کرد: باید با عمل به وصایای شهدا در انتخاب‌هایمان دقت کرده و در عرصه تشخیص مسائل سیاسی و مهم جامعه قوی باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 199631