داخلی صفحه البرز خبر
 
پدر شهیدان گروسی به دیدار فرزند شهیدش شتافت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۵
ابو الشهدا مصطفی گروسی پدر گرامی شهیدان مسعود و رسول گروسی پس از سال‌ها فراق از فرزندان شهیدش دعوت حق را لبیک گفته و به دیدار فرزندان شهیدش شتافت .
پدر شهیدان گروسی به دیدار فرزند شهیدش شتافت
 
به گزارش  ایثار واحد خبر استان البرز ابو الشهدا مصطفی گروسی پدر گرامی شهیدان مسعود و رسول گروسی پس از سال‌ها فراق از فرزندان شهیدش دعوت حق را لبیک گفته و به دیدار فرزندان شهیدش شتافت .
حسینی رئیس بنیاد منطقه یک کرج ضمن تسلیت به خانواده‌ی معزای این پدر گران‌قدر و جامعه‌ی بزرگ ایثارگری استان البرز اعلام داشت : پیکر پاک این پدر شهید صبح امروز 25 اسفندماه از جلوی درب منزلش در ماهدشت کرج به سمت بی‌بی سکینه تشییع و در گلزار شهدای بی‌بی سکینه ، در جوار فرزندان شهیدش به خاک سپرده شد .
وی در ادامه تصریح مکرد : مراسم بزرگداشت این پدر گران‌قدر شهید فردا پنج‌شنبه 26 اسفندماه از ساعت 14 در مصلی ماهدشت برگزار خواهد شد .
مهندس طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز نیز در پیامی ضایعه‌ی درگذشت ابو الشهدا مصطفی گروسی پدر گرامی شهیدان مسعود و رسول گروسی را به تمام جامعه‌ی ایثارگری استان البرز به‌خصوص خاندان معزای این پدر گران‌قدر تسلیت و تعزیت گفت .
 
کد خبر 95/627                 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 199645
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...