داخلی صفحه تهران خبر
 
وظیقه ما انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به آیندگان است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۷
رئیس بنیاد شهید منطقه 11و10 گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و شناساندن شهدا و ایثارگران به نسل امروز و معرفی آنان به آیندگان است.
وظیقه ما انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به آیندگان است
 
 به گزارش «ایثار تهران»، رسول نسل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 11و10، در نشستی که به منظور تجلیل از کارکنان این منطقه برگزار شد، ضمن تبریک سال جدید گفت: سالی که گذشت با فراز و نشیب هایی همراه بود و خداوند را سپاسگزارم که توانستیم با خلاقیت، سخت کوشی، همدلی، یکپارچگی، هم افزایی و صمیمیت گام های بلندی در خدمت به عزیزان ایثارگر برداریم.
وی با تقدیر از کلیه کارکنان منطقه گفت: زحمات همه کارکنان که با پشتکار فراوان و تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر خود موجبات حرکت رو به رشد و توسعه همه جانبه بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 11و10را فراهم کردند ستودنی است.
رسول نسل با تاکید بر تلاش روز افزون در ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت اظهار داشت: وظیفه ما ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شناساندن، شهدا و ایثارگران به نسل امروز و معرفی آنان به عنوان الگوی زندگی به آیندگان است.
رئیس بنیاد شهید منطقه 11و10 ابراز امیدواری کرد، سال 96 با انسجام کاری بیشتر، همدلی و همفکری و هم افزائی، سالی پربرکت برای مردم و ایران اسلامی باشد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 199651
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...