داخلی صفحه تهران خبر
 
ایثارگران سرمایه های جامعه هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۵
افضلی رئیس منطقه دو در دیدار گفت: شما ایثارگران سرمایه های مادی و معنوی جامعه اسلامی هستید و تکریم و تجلیل از ایثارگران بر همه مسئولان واجب است.
ایثارگران سرمایه های جامعه هستند
 
به گزارش «ایثار تهران»، رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران منطقه دو، روز گذشته در دیدار از خانواده جانباز 70 درصد «احمد خنجری قمی»، گفت: شما ایثارگران سرمایه های مادی و معنوی جامعه اسلامی هستید و تکریم و تجلیل از ایثارگران بر همه  مسئولان واجب است.
افضلی در این دیدار با تاکید بر لزوم حفظ ارزش‌های والای انقلاب اسلامی، اظهار داشت: با توجه به فرمایشات  مقام معظم رهبری، تکریم و تجلیل  از خانواده‌های شهدا باید در جامعه ترویج و فرهنگ‌سازی شود.
وی افزود: شما جانبازان، شهدای زنده تاریخ هستید و ایثارگری شما عزیزان هیچ گاه از یادها نخواهد رفت و ایران اسلامی در همه عرصه ها مدیون خون شهدا و ایثارگری جانبازان است.
افضلی تکریم و تجلیل از جانبازان و خانواده آنها را وظیفه مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران دانست و از صبر و استقامت خانواده های تقدیر و تجلیل کرد.
مسئولان منطقه دو همچنین از خانواده شهیدان محمدرضا اسمعیلیون و مرتضی رامین دیدار و تجلیل کردند.
گفتنی است، دکتر احمد خنجری در 8 سال دفاع مقدس در مناطق عملیاتی دشت عباس، فکه، پنجوین حضور داشته و 9 بار مجروح شده است.
همچنین شهید محمدرضا اسمعیلیون 30 بهمن ماه سال 1357 در پادگان عشرت آباد و شهید مرتضی رامین هشتم آذر سال 1361 در خرمشهر به درجه رفیع شهادت رسیدند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 199682