داخلی صفحه تهران خبر
 
برگزاری هم اندیشی استادان مشاور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علم و صنعت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۵
هم اندیشی سالانه استادان مشاور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علم وصنعت ایران، در سالن کنفرانس ساختمان ریاست برگزار شد.
برگزاری هم اندیشی استادان مشاور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علم و صنعت
 
به گزارش ایثار تهران، در این هم اندیشی، مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، رییس دانشگاه، معاون آموزشی، رئیس اداره آموزش عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و اساتید مشاور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه حضور داشتند.
در این جلسه، دکتر برخورداری رییس دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: همه ما وظیفه داریم در قبال شهدا، ایثارگران و جانبازانی که نهایت ایثار را به عمل آورده اند، دین خود را ادا نماییم و برای ادای این دین موظفیم به بازماندگان و فرزندان آنها خدمت کنیم تا در آینده بتوانند نقش اساسی در اداره مملکت ایفا نمایند.
مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه نیز در سخنانی، موفقیت مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر را در صورت ارتباط تنگاتنگ دانشگاه، دفتر امور دانشجویان وزارت علوم، بنیاد شهید، دانشجو و خانواده وی ممکن دانست و افزود: این دفتر محل خدمت به دانشجویان بزرگوار شاهد و ایثارگر و محل اخلاص است.
وی به برخی طرحهای در دست اقدام این دفتر از جمله «طرح یاور دانشجو» اشاره کرد که در ستاد شاهد مصوب شده و در دو دانشکده به طور آزمایشی به اجرا درآمده است و بر اساس آن از دانشجویان دوره دکتری دانشگاه به عنوان یاور دانشجویان کارشناسی ارشد شاهد و ایثارگر و از دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه به عنوان یاور دانشجویان کارشناسی شاهد و ایثارگر دانشگاه استفاده می شود.
در ادامه مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تقدیر از مساعی اساتید مشاور و مسئولان دفتر شاهد و ایثارگر دانشگاه، حفظ عزتمندی دانشجویان و برخورد همراه با حرمت و عزت با آنان، استعدادیابی و توانمندسازی دانشجویان شاهد و ایثارگر را از مبانی فعالیت های این دفتر در دولت حاضر برشمرد.
الهی رئیس اداره آموزش عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ نیز با اشاره به اهمیت طرح استاد مشاور گفت: بنیاد شهید تهران از همه توان خود در  راستای پیشرفت تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر و رفع موانع و مشکلات موجود استفاده می نماید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 199694
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...