داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رییس بنیاد اراک:
عظمت کشورما به خاطر شهادت جوانان و فرزندان اين ملت است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۸
رئيس بنياد اراك گفت : عظمت كشور ما به خاطر شهادت جوانان و فرزندان اين ملت است و مابايد قدر اين سرمايه هاي مملكت رابدانيم.
 
به گزارش ايثار واحد "استان مركزي " ،مرتضي انصاريفر درديدار با مادر شهيد نعمت اله كلانتري با گرامیداشت یاد تمامی شهدا و ایثارگران گفت: شهدا و ایثارگران با لبیک به پیام ولایت و رشادت‌هایی که در طول هشت سال دفاع مقدس و حتی پس‌ ازآن برای زنده نگه‌داشتن اسلام ناب محمدی و حفظ جان و مال و ناموس وطن انجام دادند در طول تاریخ ماندگار خواهند بود و نشانه‌های آنان برای هدایت آیندگان باقی خواهد ماند.
 وی در ادامه افزود: کاری که برای رضای خداوند انجام شود از روی خلوص نیت است و اثرگذار نیز می باشد این خدمت کسب رضایت و خشنودی خانواده معظم شهدا و ایثارگران را نیز درپی دارد.
 رئيس بنياد شهيد افزود: جلب رضایت خانواده‌های معظم شهدا جلب رضایت الهی را به دنبال دارد چرا که جانبازان و خانواده شهدا صاحبان واقعی این نظام و انقلاب هستند.
ايشان تصریح کرد: شهداي ما بابال و پراحساسات پروازكردند، اما راهنماي آنها عقل و منطق و استدلال بود، همين حركت عظيم ايثار و شهادت و جهاد و فداكاري دركشور ما توانست درهمه اقشار جامعه و درميان برترين فكرها و ذهن‌ها و استعدادها جاي خود را بازكند و آنچه كه امروز برعهده مردم است قدرداني از شهيدان و ايثارگران است.
انصاريفردر پایان گفت: هرجا و هر نقطه ای که ما آسیب ببینیم قطعاً این فرهنگ ایثار و شهادت نادیده گرفته شده و با پررنگ کردن این فرهنگ برای نسل جوان و آینده کشور قطعاً توطئه های دشمن در جهت کمرنگ کردن این فرهنگ بی نتیجه خواهد شد.
گفتنی است این ديدار  عصر روز چهارشنبه 25 اسفند ماه 95  به منظور گراميداشت مقام شامخ خانواده‌هاي شاهد و ايثارگر باحضور رئيس بنياد شهيد اراك، سردار عزيزي فرمانده ناحيه انتظامي ياد شهيد انجام شد.
شهيد نعمت اله كلانتري متولد 28 شهريور 1341 و در تاريخ 9 خرداد 1362 توسط درگيري با اشرار به شهادت رسيد..
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 199757
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...