داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رییس بنیاد اراک:
فداكاريهاي شهدا را بايد در مقابل طوفان تبليغات دشمن زنده نگه‌داشت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۳
رئيس بنياد اراك گفت: فداكاريهاي شهدا را بايد در مقابل طوفان تبليغات دشمن زنده نگه‌داشت.
 
به گزارش ايثار واحد "استان مركزي"، مرتضي انصاريفر صبح امروز  پنج شنبه  آخرین پنج شنبه سال  95 از گلزار مطهر شهداء جهت آماده سازي قبور شهداء براي حضور خانواده هاي شهداء و ايثارگران و عموم مردم در مراسم سال تحويل بازديد كرد
رئيس بنياد گفت :مسؤولان امروز کشورمان باید با الگو قرار دادن شهداء در انجام وظائف خود گام بردارند.
انصاريفر افزود: ایران اسلامی هر چه دارد از برکت خون شهدایی است که در دوران هشت سال جنگ تحمیلی جانانه در برابر دشمنان ایستادگی کردند و اجازه دست درازی به خاک وطن را به دشمنان ندادند.
وي نیز بایادآوری رشادت‌های غیورمردان گفت: شهدای مدافع حرم درادامه نهضت عاشورا برابر عوامل تکفیری داعش قیام کردند و دردفاع ازحریم اهل بیت پیامبر(ص) شهد شيرين شهادت را نوشیدند.
انصاريفر تأکیدکرد: همگان وظیفه داریم پاسدار حرمت خون شهدا باشیم و درمسیر حق و حقیقت حرکت کرده و هیچگاه ازخط ولایت فقیه خارج نشویم.
وی اضافه کرد: شهدا آرمان‌های بلند و مقدسی داشتند که جوانان باید ادامه‌دهنده راه آنان باشند.
 رئيس بنياد افزود: ثبات نظام جمهوری اسلامی ایران و آرامش کشور مدیون شهدا و ایثارگرانی است که با بهره‌گیری از فرهنگ غنی ایثار و شهادت در راه مکتب و میهن خود جانفشانی نمودند و زنده نگه داشتن یاد و نام آنان نه تنها یک وظیفه دینی بلکه با عظمت، شکوه و امنیت ملی کشور گره خورده است.
انصاريفر گفت : بسیج مدرسه عشق و مكتب شاهدان و شهیدان گمنامی است كه پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده اند.
وي درپايان افزود : تداعي خاطرات شهداء بهانه‌ای است تا تلاش‌های خالصانه خداجویانی را یادآور شویم که طی سالهای نه چندان دور، جان‌فشانی‌های خالصانه را بر تارک تاریخ این سرزمین نقش بستند.
گفتني است بازديد از گلزار شهدا صبح روز پنج شنبه 26 اسفند 95 با حضور رئيس بنياد شهيد معاون تعاون انجام گرفت  .
انتهاي پيام /
 
 
کد مطلب: 199759
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...