داخلی صفحه البرز خبر
 
تعامل بین دستگاه های اجرایی سبب تسهیل امور ایثارگران خواهد شد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۰
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طالقان در دیدار با جانشین فرمانده سپاه طالقان گفت : تعامل بین دستگاه های اجرایی سبب تسهیل امور ایثارگران خواهد شد .
تعامل بین دستگاه های اجرایی سبب تسهیل امور ایثارگران خواهد شد
 
به گزارش  ایثار واحد خبر استان البرز محمد جواد شاهپرستان رئیس بنیاد شهرستان طالقان و سرگرد صیاد جانشین فرمانده سپاه استان البرز با یکدیگر دیدار و به گفتگو پرداختند .
محمد جواد شاهپرستان در این دیدار با گرامی داشت یاد و خاطر تمامی ایثارگران و تبریک پیشاپیش میلاد با سعادت دخت نبی اکرم حضرت فاطمه ی زهرا سلام الله علیها و سال نو اعلام داشت : خادمی خانواده های شهدا و ایثارگران افتخار و لذت بخش است که باید تمام تلاش خود را در جهت رفاه و آسابش این قشر معزز بکار ببندیم .
وی افزود : تعامل و همکاری بین دستگاه های اجرایی سبب خواهد شد تا این مهم در شهرستان تسهیل یافته و و گام های اساسی را برای خدمت خالصانه به خانواده های شهدا و ایثارگران برداریم .
رئیس بنیاد شهرستان طالقان در پایان ضمن تشکر از اهتمام سپاه از رسیدگی به وضعیت خانواده های شهدا و ایثارگران خاطرنشان ساخت : یکی از مسائلی که باید به آن توجه ویژه شود دیدارهای هفتگی مردم و مسئولین  با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است که مسئولین باید نسبت به این مهم همت داشته داشته و سبب خوشحالی جامعه ی هدف شویم .
 
کد خبر 95/632                    
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 199773