داخلی صفحه البرز خبر
 
زیارت مزار شهدا ، انگیزه و روحیه ی لازم برای خدمتگزاری به جامعه ی هدف را میسر میکند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۳
رئیس اداره‌ی بنیاد شهید و امور ایثارگران نظرآباد گفت : زیارت مزار شهدا ، انگیزه و روحیه ی لازم برای خدمتگزاری به جامعه ی هدف را میسر میکند.
زیارت مزار شهدا ، انگیزه و روحیه ی لازم برای خدمتگزاری به جامعه ی هدف را میسر میکند
 
به گزارش  ایثار واحد خبر استان البرز  علی آزاد فلاح با گرامی داشت یاد و خاطر تمامی شهدا و ایثارگران و تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه ی زهرا سلام الله علیها با بیان اینکه زیارت مزار شهدا ، انگیزه و روحیه ی لازم برای خدمتگزاری به جامعه ی هدف را میسر میکند گفت : طبق فرموده ی امام (ره) « شهدا امام زادگان عشق هستند » و ما برای خدمت به این قشر معزز نیازمند آرامش ، انگیزه و روحیه هستیم .
وی افزود : زیارت مزار گلگون شهدا انگیزه ی ما را دوچندان خواهد کرد چراکه شهید زنده است  و میتوانیم با او ارتباط دلی برقرار کنیم و با توسل و نورانی شهدا بتوانیم گام های موثری در راستای خدمت مخلصانه به مردم به ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران برداریم .
وی در ادامه تصریح کرد : بر همین اساس حجت الاسلام و المسلمین محسن زاده امام جمعه ی نظرآباد به اتفاق جمعی از مسئولین و خادمان شهدا در آخرین پنج شنبه سال با حضور در مزار مطهر و گلگون شهدا ضمن قرائت فاتحه بار دیگر با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کرده و نشان دادند  با عهدی که با شهدا بسته اند پای بند هستند .
 
کد خبر 95/638                   
انتهای پیام/
کد مطلب: 199792
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...