داخلی صفحه البرز خبر
 
ترویج فرهنگ قرآنی هدایت کننده ی خادمان شهدا به سمت خدمت به ایثارگران است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۵
رئیس اداره‌ی بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک کرج گفت : ترویج فرهنگ قرآنی هدایت کننده ی خادمان شهدا به سمت خدمت به ایثارگران است .
ترویج فرهنگ قرآنی  هدایت کننده ی خادمان شهدا به سمت خدمت به ایثارگران است
 
به گزارش  ایثار واحد خبر استان البرز رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک کرج از ختم کامل قرآن کریم توسط خادمان شهدا در این اداره خبر داد .
 سید محمد حسینی با اعلام خبر فوق و گرامی داشت یاد و خاطر تمامی شهدا و ایثارگران و همچنین تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه ی زهرا سلام الله علیها با بیان اینکه ترویج فرهنگ قرآنی هدایت کننده ی خادمان شهدا به سمت خدمت به ایثارگران است گفت : قرآن سرچشمه ی حیات و برنامه ی کامل زندگی انسان و باید گفت ترویج فرهنگ قرآنی یکی از نیازهای اساسی زندگی امروز جامعه در اقشار مختلف است .
وی افزود : تلاوت روزانه ی قرآن کریم سبب خواهد شد تا روح قرآن در جسم وجان و همچنین زندگی مردم نفوذ کرده و در جامعه نهادینه شود تا با توسل ، تفکر و تدبر در آیات قرآن فهم و درک خود را بالا برده و با بینش و بهتر ، گام های اساسی در راستای خدمت به مردم بویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برداریم .
شایان ذکر است در مراسمی از خادمان و فعالان حوزه ی نماز و قرآن با حضور حجت الاسلام و المسلمین عسگری امام جماعت اداره تقدیر و تجلیل به عمل آمد .
 
کد خبر 95/639                   
انتهای پیام/
کد مطلب: 199797
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...