داخلی صفحه مرکزی خبر
 
بنياد ساوه:
بدرقه کاروان راهیان نور رزمندگان. جانبازان وایثارگران
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۰
جانبازان وایثارگران ساوه در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام شدند.
 
به گزارش ایثار واحد "استان مرکزی"، تعدادی از خانواده های شاهد و ایثارگر ازشهرستان ساوه در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام شدند.
مراسم بدرقه این عزیزان با سخنرانی امام جمعه ساوه و رییس بنیاد ساوه ، با حضور جمعی از مسئولین  برگزار شد.
این کاروان از مناطق عملیاتی جنوب از قبیل اروند، شلمچه، عملیات رمضان، دهلاویه، هویزه و همچنین از رزمایش تدارک دیده شده بازدید می‌کنند.
رییس بنیاد ساوه نیز در این مراسم با اشاره به اینکه این سفر  علاوه بر اینکه شما خودتان یادگاران این فضا ها هستید، وجب به وجبش به خون شهدا آغشته شده است و این سفر یک زیارت بسیار معنوی همرا با تداعی خاطرات است .
وی بیان داشت: دشمن تلاش می‌کند که فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه کمرنگ کند، باید مواظب و مراقب باشیم و همه کسانی که به این مناطق اعزام می‌شوند، قدر خود را بدانند و مطمئن باشند که شهدا برای آنها دعوتنامه فرستاده و از آنها استقبال و پذیرایی می‌کنند.
وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آمادگی دفاعی همه را برای مقابله با جنگ نرم دشمن از اهداف اصلی اعزام کاروان‌های راهیان نور  به مناطق عملیاتی دوران دفاع ‌مقدس دانست و گفت:  حضور خانواده های ایثارگر یک نوع آمادگی در مقابله با جنگ نرم دشمن است و در واقع خط بطلانی بر توطئه‌های فرهنگی دشمنان نظام اسلامی و یکی از برنامه‌های فرهنگی عمیق و تأثیر‌گذار است.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 199815
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...