داخلی صفحه مرکزی خبر
 
بنياد ساوه:
همزمان با آخرین پنجشنبه سال مدیران شهری ساوه مزار مطهر شهدا را گلباران کردند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۲
همزمان با آخرین پنجشنبه سال، دکتر جوادی شهردار محترم، ریاست شورای اسلامی شهر و سایر مدیران شهری با حضور در امامزاده سید علی اصغر(ع) مزار مطهر شهدای گرانقدر را غباروبی، عطرافشانی و گلباران کردند.
 
به گزارش ایثار واحد "استان مرکزی"، مدیران شهری در این آیین معنوی،  پس از قرائت فاتحه و گلباران و عطر افشانی مزار شهدا با آرمان های شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید پیمان کردند.
سید " مصطفی کشفی" در این آیین  توجه شورای اسلامی شهر و شهرداری ساوه را به امور شهدا و خانواده معظم شهدا قابل تقدیر دانست و گفت: شما در خدمت به خانواده شهدا با بنیاد شهید و امور ایثارگران همگام هستید و این نگاه و رویکرد مدیریت شهری به خانواده شهدا موجب شده است این امر مقدس در شهر به فرهنگ تبدیل شود.
دکتر "کامران جوادی شهردار ساوه نیز در آیین معنوی بیان داشت: خدمتی که شهدا، جانبازان به ملت ایران و انقلاب اسلامی کردند با هیچ چیزی قابل جبران نیست زیرا آنها از جان خود به عنوان بزرگترین سرمایه خویش در راه اسلام و انقلاب گذشتند و امروز ما خدمتگزاران به مردم برای موفقیت در مسیر خدمت نیازمند دعا و حمایت خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران هستیم.
غبارروبی مزار شهدا و درگذشتگان به عنوان سنتی دیرینه که ریشه در فرهنگ ایرانی – اسلامی دارد، مردم در پنجشنبه آخر سال با رفتن به قبرستان یاد شهدا و درگذشتگان را گرامی می دارند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 199817
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...