داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رييس بنياد ساوه:
یادی که در دلها هرگز نمی میرد یاد شهداست
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۶
رییس بنیادساوه در محفل صميمي ديدار با والدين شهداگفت: یادی که در دلها هرگز نمی میرد یاد شهداست.
 
به گزارش ایثارواحد"استان مرکزی"، سیدمصطفی کشفی گفت: باید همه تلاش کنیم فرهنگ ایثار و شهادت را در این سرزمین برای همیشه زنده نگه داریم زیرا برای آبیاری درخت تنومندانقلاب اسلامی خونهای زیادی ریخته شده است.
کشفی گفت:درجه والای شهدا و ایثارگران نزد خدای متعال به اندازه ای است که خانواده شهدا و ایثارگران به عنوان سرمایه معنوی کشور و برکات جامعه هستند چرا که آسایش ،آرامش و عزت و سربلندی امروز ایران اسلامی در عرصه های ملی و بین المللی به برکت خون شهدا و جانفشانی ایثارگران است.
وی با اشاره به حرمت و منزلت خانواده های شهدا و ایثارگر گفت : در واقع یکی از بهترین مسیرهای فرهنگی اعتلای فرهنگ ایرانی و اسلامی ، پیروی از سیر و سلوک عملی و اعتقادی شهدا و خانواده های ایشان است.
این مقام مسئول افزود: خداوند پاداش دهنده بزرگ واقعی تلاش و ایثار همه انسانهاست، زیرا اگر همه جامعه و مردم جمع شوند و هرآنچه دارند تقدیم خانواده ایثارگران کنند، نمی توانند پاسخگوی فداکاری های آنها باشند.
وی گفت: خاطرات هریک از والدين شهدا سرشار از درس هایی است که جوانان امروز ایران اسلامی باید آنها را به عنوان گنجی در پیش روی کارهای خود قراردهند.
وی افزود: دعا خیر والدین شهداوایثارگران بزرگترین هدیه است و چه چیزی بهتر از این که آنها برای کشور، رهبر معظم انقلاب، دولت و مسئولین نظام دعا کنند.
گفتنی است این مراسم روز شنبه 28اسفند95 دربيت منور شهيد محرمعلی گنجی انجام شد.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 199818
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...