داخلی صفحه قزوین خبر
 
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:
آمدیم پیمان ببندیم، راه شهیدان را ادامه خواهیم داد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۵
آمدیم عهد و پیمان ببندیم اگر عمرمان تا سال آینده باقی بود بار دیگر با دست پر و با فرهنگ و معنویت جدی‌تر خواهیم آمد و راه شهیدان را ادامه خواهیم داد.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه‌ی قزوین، در مراسم تحویل سال نو در گلزار شهدا، با تبریک فرارسیدن عید نوروز، گفت: تحقق اراده خدا در همه‌ی هستی مشاهده می‌شود و تمامی دگرگونی‌ها و تحولات با اراده خداوند رقم می‌خورد.
وی با اشاره به حضور مردم در جوار گلزار شهدا و امامزاده حسین(ع)، افزود: در لحظه‌ی تحویل سال کنار قبور مومنانی آمدیم که ایمان و عقیده را به ما یاد دادند و بعد به رحمت خدا رفتند.
عابدینی با بیان اینکه برای تحویل سال گلزار شهدا را انتخاب کردیم، گفت: آمدیم این فضا را انتخاب کردیم تا ارتباطی با خدا برقرار کنیم و درخواستی از پروردگار داشته باشیم، آمدیم به شهدا بگوییم که سال گذشته همین ساعت‌ها اینجا آمدیم با شما صحبت کردیم، هم به شما گزارش حال گفتیم و هم از شما استمداد کردیم.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین افزود: آمدیم ببینیم از سال گذشته تا به امسال پیش شهدا رو سفید هستیم یا نه؟ آیا به وظایفمان عمل کردیم؟ آیا دنبال وصیت‌های شهدا و آرمان‌های بلندی که آنان در راه آن جانشان را فدا کردند، هستیم؟ آیا ارزش‌های دینی‌مان را احترام می‌ورزیم؟ و شهیدان را شاهد بگیریم و با خداوند صحبت کنیم.
امام جمعه قزوین گفت: آمدیم عهد و پیمان ببندیم اگر عمرمان تا سال آینده باقی بود بار دیگر با دست پر و با فرهنگ و معنویت جدی‌تر خواهیم آمد و راه شهیدان را ادامه خواهیم داد.
وی با بیان اینکه هر روزی که معصیت خداوند نشود آن روز عید است، افزود: همه‌ی ما دوست داریم در لحظه‌ی تحویل سال بهترین حالت عبادت، مناجات و راز و نیاز را داشته باشیم، در حالیکه خداوند هر روز پنج مرتبه ما را برای همین مساله دعوت کرده است که هر کدام از آنها، از این لحطه مهمتر است.
عابدینی در پایان، گفت: انشاء الله که سالی پر از خیر و برکات داشته باشیم و خداوند کریم نزولات آسمان‌اش را بر ما بباراند.
کد مطلب: 199913
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...