داخلی صفحه خوزستان خبر
 
دیدار عیدانه استاندار خوزستان با جانبازان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۱
در نخستین روز از سال 1396 ، استاندار خوزستان وجمعی از مسئولان اداری با جانبازان دیدار کردند.
دیدار عیدانه استاندار خوزستان با جانبازان
 
در نخستین روز از سال 1396 ، استاندار خوزستان وجمعی از مسئولان اداری با جانبازان دیدار کردند.
دکتر شریعتی استاندار خوزستان در اولین روز از سال جدید به منظور دیدار و عرض تبریک عیدنوروز ضمن حضور در بیمارستان بوستان اهواز مرکز درمانی جانبازان ، با این عزیزان دیدار کرد.
در این دیدار که مهندس فرجیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان، مهندس ذراتی مشاور امور ایثارگران استانداری،  قهفرخی رییس بنیاد منطقه 2 اهواز، راستی رییس بنیاد منطقه 1 اهواز ، عاقلی. مدیر مرکز توانبخشی جانبازان و جمعی دیگر از مسئولان اداری حضور داشتند، ضمن دیدار و گفتگو با جانبازان بستری در این مرکز درمانی با آنان گفتگو و فرارسیدن عیدنوروز را به آنان تبریک گفته و برای آنان آرزوی سلامتی و تندرستی نمودند.
استاندار خوزستان در ادامه به اتفاق همراهان ضمن حضور در مرکز توانبخشی جانبازان ضایعه نخاعی نیز دیدار و آغاز سال نو را به جانبازان و کادر درمانی این مرکز تبریک گفتند.
دیدار با مادر دو شهید محمدزمان و علی اکبر شالباف برنامه بعدی استاندار و سایر مسئولین در این روز بود که بمناسبت درگذشت پدر گرامی شهیدان ضمن گرامیداشت یاد وخاطره ی آن مرحوم ، سلامتی  و طول عمر با عزت خانواده محترم شهیدان را از درگاه خداوند متعال خواستار شدند. 
کد مطلب: 199917
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...