داخلی صفحه گیلان خبر
 
بیانیه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان به مناسبت روز جمهوری اسلامی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۱
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با صدور بیانیه‌ای به مناسبت روز جمهوری اسلامی تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدای گرانقدر، دستاوردهای شگرفی در همه زمینه‌ها به دست آورده و حفاظت از این دستاوردها رسالتی تاریخی و فریضه‌ای همگانی است.
 
به گزارش «ایثار» گیلان،متن این بیانیه به شرح زیر است:
12 فروردین روز تحقق آرمان‌های مردمی بود که در راه پیروزی انقلاب اسلامی، ضمن تحمل زندان‌ها، تبعیدها، شکنجه‌ها، سختی‌ها و مصائب بسیار، جان بهترین فرزندان خود را در طبق اخلاص نهادند و در این روز بزرگ در یک همه پرسی تاریخی، برای تحقق آرمان‌های والای شهیدان، به استقرار نظام  جمهوری اسلامی، رأی مثبت دادند.
در روز جمهوری اسلامی مبارزات ضد استبدادی و ضداستکباری و شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ملت ایران به بار نشست و در پی آن نظام مقدس جمهوری اسلامی استقرار یافت. در این روز ملت ایران با رأی بیش از 98 درصدی خود ساختار سیاسی ایران را دگرگون کرد و مردمسالاری دینی بر اساس موازین و آموزه‌های دینی به منصه ظهور و عمل رسید.
 دوازدهم فروردین، روز میلاد آرمان‌های واقعی ملت بزرگ ایران، روز میلاد جمهوری اسلامی و به ثمر نشستن خون هزاران شهیدی است که زمینه‌ساز برقراری حکومت عدل الهی در کشورمان هستند.
و اکنون که قریب به چهار دهه از آغاز این حرکت مبارک می‌گذرد، جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدای گرانقدر این راه پر فراز و نشیب، دستاوردهای شگرفی در همه زمینه‌ها به دست آورده و امروز الگوی بسیاری از ملت‌های آزادیخواه جهان است و حفاظت از این دستاوردها رسالتی تاریخی و فریضه‌ای همگانی است و استمرار راه شهدا پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون بیانگر عزم جدی ملت ایران برای پاسداری از این آرمان‌های بزرگ و مقدس است.
بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس به نمایندگی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران تأکید خود را برای ادامه تلاش هدفمند و مداوم در راستای نیل به اهداف و آرمان‌های این انقلاب عظیم و پر خیر و برکت و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام داشته و بار دیگر با آرمان‌های والای بنیانگزار و معمار بزرگ جمهوری اسلامی ایران، امام خمینی (ره) تجدید بیعت می‌کند.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 200425
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...