داخلی صفحه قزوین خبر
 
با صدور پیامی؛
مدیرکل بنیاد قزوین درگذشت آیت‌الله باریک‌بین را تسلیت گفت
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۷
غلامرضا حقایق‌پور، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین، در پیامی درگذشت آیت‌الله باریک‌بین، نماینده امام راحل و مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه سابق قزوین و پدر بزرگوار شهید مرتضی باریک‌بین را تسلیت گفت.
 
به گزارش «ایثار» واحد قزوین، در این پیام آمده است:
انا لله و انا الیه راجعون
حضرت آیت‌الله باریک‌بین، نماد ایثار و مجاهدت انقلاب اسلامی در استان قزوین، پس از ده‌ها سال مقاومت و ایثار، سرانجام در طلوع صبح امروز، همزمان با سالروز ولادت اسوه‌ی جود، حضرت امام جواد(ع) به جمع شهدا و فرزند شهیدش پیوست.
فرهیخته‌ی عالم و پرهیزکاری که به عنوان پدر معنوی استان، نقش بی‌بدیلی در تحقق آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری، پیشرفت و توسعه استان و وحدت و انسجام آحاد مردم، به ویژه مدیران و مسوولان استان داشت.
او که خود پدر بزرگوار شهید و ایثارگری از حماسه‌ی هشت سال دفاع مقدس بود، نقش تاثیرگذار و ماندگاری در حوادث قبل و پس از پیروزی انقلاب اسلامی داشت و با حضور ارزشمندش در تمامی جریانات انقلاب اسلامی، تبدیل به چهره‌ای ماندگار و مورد وثوق همگان گردیده بود.
اینجانب از طرف خود و تمامی بازماندگان شهدا و ایثارگران استان قزوین، ضایعه‌ی عروج ملکوتی این عنصر ارزشمند اسلام و انقلاب، که یار و همراه همیشگی عزیزان شاهد و ایثارگر بود را به مقام معظم رهبری، بیت معظم و مردم شهیدپرور بویژه بازماندگان شهدا و ایثارگران استان تسلیت عرض نموده، بقای عمر بازماندگان، بویژه فرزند دانشمند و همسر صبور و مقاوم ایشان را از خداوند بزرگ خواستارم.
غلامرضا حقایق‌پور
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین
کد مطلب: 200750