پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به همایش پدران آسمانی در سراسر کشور
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۲
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پیامی به مراسم پدران آسمانی، نام و یاد تمامی شهدا و مقام پدران شهدا آنانکه با ایمان به وعده الهی و اعتقادی راستین در راه پاسداری از حق و حقیقت از عزیزترین سرمایه عمر خویش گذشتند را گرامی داشت.
پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به همایش پدران  آسمانی در سراسر کشور
 
به گزارش «ایثار»، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی به شرح زیر است:

بسمه تعالی
سلام بر ارواح طیبه شهدا
آنچه از شکوه ایمان در روزگار ما جاری است و منجر به اقتدار، عظمت و امنیت امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است، از برکت نفوس روحانی و حضور آسمانی شهدا می باشد. به راستی که مقام شهدا را جز شاهدان حقیقت کسی نمی تواند درک نماید و هیچ قلمی نمی تواند آن را به تصویر کشد.
گرامی می داریم نام و یاد تمامی شهدایی که امروز در جمع ما و در کنار فرزندان گرانقدر خویش نیستند ولی خاطره رشادت ها، ایثار و جانفشانی آنان در اذهان ملت شریف ایران هماره زنده و جاوید است. آنان که مایه فخر ایران اسلامی در همیشه تاریخ هستند و الگوی نسل امروز و آینده این مرز و بوم می باشند.
همچنین ارج می نهیم بر مقام پدران شهدا آنانکه با ایمان به وعده الهی و اعتقادی راستین در راه پاسداری از حق و حقیقت از عزیزترین سرمایه عمر خویش گذشتند و در فقدان عزیزان خود صبر و شکیبایی نمودند.
ما مفتخر هستیم به حضور فرزندان شهدا آنان که راه و منش پدران آسمانی خویش را جلوه گر می سازند و وارثان راستین آن شهدای معزز هستند و چنانکه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودند: «شما جوانان عزیز شاهد و فرزندان شهدا یک امتیازی بر همه دارید و آن این است که یک پیوند خونی با اسلام، با قرآن، با انقلاب بین شما بوجود آمده است».
13 رجب همزمان با میلاد فرخنده امیرالمومنین حضرت علی(ع) و روز پدر، ضمن تبریک این روز به همه ملت ایران و به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران، به رسم ادب بر مقام شامخ تمامی شهدا ادای احترام می‌نمایم.
سید محمد علی شهیدی
انتهای پیام/
کد مطلب: 200945
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...