برگزاری اردوهای محبین الرضا(ع) در استان مرکزی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۷
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد مرکزی از برگزاری اردوهای محبین الرضا (ع) خبر داد.
برگزاری اردوهای محبین الرضا(ع) در استان مرکزی
 
به گزارش «ایثار»، محمدرضا گرجي ضمن اعلام اين خبر گفت: زیارت امام رضا (ع) آرزوی هر مومنی است و الحمدالله حرم مطهر امام رضا (ع)میزبان هر دلداده ای و دلباخته ای از سراسر جهان است.
حضرت رسول (ص) می فرماید: روزی باشد که پاره ای از تن من در خراسان مدفون شود و هیچ مومنی زیارت نکند او را مگر آنکه حق تعالی بهشت را بر او واجب گرداند و بدنش را بر آتش جهنم حرام گرداند.
گرجی افزود: خدا را شاکریم که توفیق داد زمینه سفر خانواده های معظم شاهد و ایثارگر، این دلسوختگانی که جگر گوشه ها و پاره های تنشان را برای استقلال و پایداری انقلاب اسلامی ایران بدون هیچ چشم داشتی به نظام اسلامی هدیه کرده اند را فراهم نماییم.
وی ادامه داد: در این سفرهای معنوی تعداد 155 نفر از والدین، جانبازان و دانشجویان معظم شاهد و ایثارگر استان طی چند مرحله در فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری از شهرستانهای اراک، خمین و ساوه به اردوی محبین الرضا (ع) مشهد مقدس و با هدف زیارت بارگاه ملکوتی و مطهر  حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و تکریم جامعه ایثارگری و فیض بردن از برنامه های فرهنگی آستان قدس رضوی اعزام خواهند شد.
گرجی در پایان خاطرنشان کرد: ما هر ساله این توفیق را داریم که با فراهم نمودن سفر زیارتی مشهد مقدس برای خانواده های شهدا و ایثارگران از مقام شامخ آنها تجلیل کنیم و گوشه ایی از صبر و استقامت آنها را جبران کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 201736