داخلی صفحه البرز خبر
 
دیدار رئیس بنیاد طالقان با فرزند گران‌قدر شهید احمدی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۱
رئیس اداره‌ی بنیاد شهید و امور ایثارگران طالقان در قالب طرح سپاس به دیدار دکتر احدی فرزند شهید والامقام احمدی رفت و با وی به گفتگو پرداخت .
دیدار رئیس بنیاد طالقان با فرزند گران‌قدر شهید احمدی
 
به گزارش  ایثار واحد خبر استان البرز محمدجواد شاه‌پرستان رئیس بنیاد طالقان به همراه امام‌جمعه‌ی موقت طالقان در قالب طرح سپاس و باهدف تعامل و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی جهت ارائه‌ی خدمات مطلوب به ایثارگران به دیدار دکتر احمدی فرزند والامقام شهید احمدی و مسئول دانشگاه پیام نور طالقان رفته و در مورد موضوعات مختلف با یکدیگر به گفتگو پرداختند .
محمدجواد شاه‌پرستان در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر تمامی شهدا و ایثارگران ، بر خدمت‌رسانی مطلوب به ایثارگران با همکاری دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد و تصریح کرد : فرزندان و یادگاران شهدا افتخار ملت ایران هستند که ادامه‌دهنده‌ی راه پدران خود در عرصه‌های مختلف هستند.
وی افزود : عزت و افتخار ایران اسلامی امروز مدیون خون شهدا و ایثارگری ایثارگران است که باید پاسدار این نهضت باشیم تا نظام اسلامی در برابر تهدیدات بیمه شود .
شایان‌ذکر است در پایان حاضرین یک‌بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهدا تجدید میثاق کردند و به‌رسم یادبود با اهداء لوح تقدیر از وی تجلیل به عمل آوردند .
 
کد خبر 96/62                   
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 201785