داخلی صفحه اردبیل خبر
 
چهلمین روز خاکسپاری شهید گمنام در پارس آباد گرامی داشته شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۷
مراسم گرامی داشت چهلمین روز از خاکسپاری شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی پارس آباد برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد استان " اردبیل"، مراسم چهلمین روز خاکسپاری شهید گمنام دانشگاه  آزاد اسلامي واحد پارس آباد با حضور امام جمعه، مسئولان ادارات و نهادها، نیروهای نظامی و انتظامی، سپاه، خانواده های معظم شهدا، اعضاي هيات علمي، اساتيد و دانشجويان دانشگاههاي شهرستان و اقشار مختلف مردم در مسجد جامع پارس آباد برگزار شد.
در این مراسم رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان پارس آباد با گرامیداشت ياد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی بویزه شهیدان گمنام و همچنین شهید نيكنام مهرآوران به اهمیت شهادت و نقش آن در تحقق اهداف انقلاب اسلامی اشاره کرد.
 حجت الاسلام حسن باقري گفت: شهدا با ایثار و فداکاری در راه دین و ارزش های انقلاب اسلامی نقش مهمی در اجرایی شدن اهداف نظام اسلامی ما ایفا کردند و همه ما باید قدردان شهدا بوده و برای تحقق اهداف مقدس و نورانی آنها در عرصه های مختلف آماده جانفشانی باشیم.
 وي با بيان اينكه شهدا برای گرفتن پست و مقام به جبهه نرفتند، افزود: برگزاری این مراسم‌ها و یادواره‌ های به خاطر این است که بدانیم شهدا كه بودند و چه کردند.
 رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان پارس آباد بیان کرد: امروز مسئولیت ما در قبال خون شهدا، حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.
 پخش كليپ، قرائت وصيت نامه توسط فرزند شهيد لطيف نصراللهي و مداحي از ديگر برنامه هاي اين مراسم بود.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 201788
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...