خدمت به ایثارگران موجب تحکیم فرهنگ ایثار و شهادت می شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۵
معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با اعلام خبر کسب رتبه‌ اول اداره‌ اشتغال این بنیاد در کشور گفت: خدمت به ایثارگران تحکیم فرهنگ ایثار و شهادت است.
خدمت به ایثارگران موجب تحکیم فرهنگ ایثار و شهادت می شود
 
به گزارش «ایثار»، بهزاد حق بیگی با گرامی داشت یاد و خاطر تمامی شهدا و ایثارگران و آرزوی قبولی طاعات مؤمنین در ماه مبارک رجب، خدمت به ایثارگران را موجب تحکیم فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دانست و گفت: غایت و هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران در درجه‌ اول رضایت خداوند و بعد ازآن مسرت و خوشحالی خانواده‌های شهدا و ایثارگران است که خادمان شهدا در هر مقامی باید تمامی همت خود را به کار ببندند تا با تلاش و همت مضاعف و ارائه‌ خدمت خالصانه به این مهم سبب مسرت و رضایت خانواده‌های شهدا و ایثارگران شوند چراکه رضایت جامعه‌ هدف تحکیم فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه را در پی دارد.
وی در ادامه اظهار داشت: بر اساس تقسیم‌بندی استان‌ها از لحاظ امكانات، برخورداري از موقعیت‌ها، تعداد پرونده‌های تحت پوشش، تعداد متقاضيان اشتغال و تعداد نيروهاي شاغل در بخش اشتغال به سه منطقه و امتيازبندي بر اساس ميانگين ارزيابي از گزارش عملكرد، ثبت اطلاعات در سيستم سجايا، ميزان تعامل با ستاد مركز، ارسال به‌موقع پاسخ مكاتبات، به‌روز بودن اطلاعات در سيستم و . . . حوزه اشتغال و کارآفرینی این استان به همت خادمان شهدا در استان البرز درسطح كشور حائز رتبه برتر شده است.
معاون تعاون اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان ضمن تقدير و تشكر از تلاش و اقدامات تمامی كارشناسان حوزه اشتغال و كارآفريني به‌خصوص فرزند گران‌قدر شهید جناب آقای عزیزی اظهار داشت: امیدواریم با تلاش‌های بی‌شائبه و تاثیرگذار بتوانیم در سالی که مزین است به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گام‌های مؤثری در راستای ایجاد اشتغال و خدمت به جامعه‌ هدف برداریم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 201833