داخلی صفحه گلستان خبر
 
بیست و نهمین دوره مسابقات قرآنی ویژه ایثارگران گلستان برگزارمی شود
تاریخ انتشار : شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۷
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان از برگزاری بیست و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از خانواده شاهد و ایثارگر در استان خبر داد.
بیست و نهمین دوره مسابقات قرآنی ویژه ایثارگران گلستان برگزارمی شود
 
به گزارش ایثار واحد گلستان ، علی اصغر فاضلی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان گفت: بیست و نهمین دوره قرآن کریم با حضور بیش از 300 نفر از خانواده شاهد و ایثارگر ساعت 9 صبح روز جمعه (8 اردیبهشت) در سه منطقه استان برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات در دو مرحله خواهران و برادران انجام خواهد شد، تصریح کرد: مسابقات در گروه سنی الف 15 تا 20سال ، گروه ب 20 تا 35 سال و گروه ج 35 سال به بالا با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و نفرات برگزیده این دوره  که در مردادماه مشخص می شوند به مسابقات کشوری راه خواهند یافت .
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان گفت: حفظ، قرائت، مفاهیم و همچنین تفسیر از رشته های مسابقه این دوره مسابقه است.
وی افزود:هدف از برگزاري اين مسابقات اشاعه فرهنگ قرآني، آموزش و انتقال تعاليم اين كتاب آسماني در بين خانواده بزرگ شاهد و ایثارگر استان گلستان می باشد.
فاضلی اظهارداشت: برگزاري اين نوع مسابقات از مصاديق آيات قرآن است كه مؤمنان را به سبقت گرفتن در امور خير و مسابقه گذاشتن در موضوعات مثبت و مواردي كه انسان را به خداوند نزديك ميكند، تشويق كرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 201894
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...