توانمندی مددکاران بنیاد در بهبود خدمات رسانی به جامعه ایثارگری مؤثر است
تاریخ انتشار : شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۲
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: توانمندی مددکاران بنیاد در بهبود خدمات رسانی به جامعه ایثارگری مؤثر است.
 
به گزارش «ایثار» مهدی ایزدی در همایش آموزشی و تجلیلی مددکاران اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران سراسر کشور که صبح روز پنجشنبه 31 فروردین در سالن همایش‌های صدا و سیمای خراسان رضوی برگزار شد، گفت: اگر بنیاد شهید و امور ایثارگران کارکنان توانمند داشته باشد می‌تواند به صورت شایسته خدمات ارزنده به جامعه ایثارگری ارائه دهد و بدین جهت ارتقای جایگاه مددکاری در سال جدید، یکی از اولویت‌های مجموعه‌ تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران است ضمن اینکه توانمندی مددکاران بنیاد در بهبود خدمات رسانی به جامعه ایثارگری مؤثر است.
وی با اشاره به برگزاری همایش سراسری مددکاران اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران سراسر کشور در سال گذشته، به مقوله توانمند سازی مددکاران که بسیار با اهمیت است اشاره کرد و گفت: اگر کسی روحیه سالم نداشته باشد نمی‌تواند در محیط خانه و کار فعالیت شایسته‌ای داشته باشد و از همه مهمتر، مدد رسان دیگران باشد.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران خطاب به مددکاران خاطرنشان کرد: اگر مددکاری نتواند مشکل مددجو را حل کند او نیز در کنار مددجو آسیب می‌بیند زیرا عدم توانایی در حل مشکلات، احساس رنج و ناراحتی برای مددکار ایجاد می‌کند.
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: باید در کنار جامعه ایثارگری توانمند کارکنان و خدمت گذاران توانمند داشته باشیم و اولویت توانمندسازی، ارائه خدمات است. مددکاران بیشترین ارتباط را به صورت مستقیم با ایثارگران دارند پس رشد و توانمندسازی مددکاران تأثیر بسزایی در روحیه و فعالیت مددجویان خواهد داشت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 201936