داخلی صفحه گلستان خبر
 
ساخت یادمان و المان شهدای معلم در دانشگاه فرهنگیان گرگان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۹
معاون فرهنگی و امور اجتماعی و پژوهشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان گفت: طی تفاهم نامه یادمان و المان شهدای معلم در دانشگاه فرهنگیان شهرستان گرگان ساخته می شود.
ساخت یادمان و المان شهدای معلم در دانشگاه فرهنگیان گرگان
 
به گزارش ایثار واحد گلستان ، محمد علی طالع زاری، معاون فرهنگی و امور اجتماعی و پژوهشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان گفت: با برنامه ریزی های انجام شده تفاهم نامه علمی و پژوهشی بین بنیاد گلستان و دانشگاه فرهنگیان در دفتر کار مدیر کل بنیاد انعقاد شد.
وی افزود: این تفاهم نامه به منظور مشارکت گسترش و بهره گیری متقابل از توانایی های علمی، فرهنگی، آموزشی و تحقیقاتی منعقد شد.
طالع زاری اظهار داشت: هدف از انعقاد و اجرای این تفاهم نامه توسعه و ارتقای سطح همکاری بین دانشگاه فرهنگیان و بنیاد شهید گلستان است. 
وی تصریح کرد: برگزاری نشست های علمی و پژوهشی مشترک به منظور توسعه و ارتقای فرهنگ ایثار و شهادت در سطح دانشگاه و بنیاد شهید استان، همکاری در اجرای طرح تحقیقاتی و پژوهش مشترک، حمایت پایانامه های دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای علمی و تخصصی در سطح دانشگاه و بنیاد شهید استان و همچنین زمینه سازی جهت بهره مندی متقابل از امکانات مورد نیاز طرفین از قبیل توان فکری، تجربی، پژوهشی، آزمایشگاهی، کارگاهی، کتابخانه ای در چارچوب قوانین و مقررات جزو مواردی است که همکاری خواهیم داشت.
معاون فرهنگی و امور اجتماعی  و پژوهشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان با اشاره به این تفاهم نامه، گفت: یادمان و المان شهدای معلم در دانشگاه فرهنگیان ساخته می شود.   
پایان پیام/
کد مطلب: 202444
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...