پیام حجت الاسلام و المسلمین شهیدی به مناسبت ولادت حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار
تاریخ انتشار : شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۱
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی روز پاسدار را به تمامی نیروهای فعال در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که مجاهدت خالصانه در راه حق و آرمان های الهی در دوره های مختلف از خود نشان داده اند را تبریک گفت.
پیام حجت الاسلام و المسلمین شهیدی به مناسبت ولادت حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار
 
به گزارش «ایثار»، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی به شرح زیر است:
 
بسمه تعالی
«پاسداری، یک فرهنگ است؛ یک فرهنگ عزّت و افتخار است. پاسداری از دین و انقلاب - که امروز این معنا در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مجسّم است - صرفاً یک حرکت نظامی نیست؛ پاسداری، یک فرهنگ است؛ جنبه عقیدتی و سیاسی و فداکاری و مجاهدت دارد.»مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)
امام حسین(ع) پاسدار دین اسلام و شهید راه حق و آزادگی است و در سایه نهضت سرخش شهادت در راه حق و حقیقت را در طول تاریخ مستدام داشته است. امام همامی که با شهادت خود و 72 تن از یاران پاکش تا همیشه در تاریخ زنده و جاودان خواهد ماند و بعنوان الگو و سرمشق تمام انسان های آزادی خواه جهان قرار خواهد داشت، همچنان که امروز در بسیاری از نقاط جهان یاد قیام خونین کربلا اشک را از چشمان عاشقان جاری و اندوه و درد را در چهره ها نمایان می سازد.
در آستانه میلاد آن حضرت، ضمن تبریک این روز فرخنده و مبارک به ملت شریف ایران و خانواده معزز شهدا و ایثارگران، ادای احترام می کنیم به روح پر فتوح همه شهدا و ایثارگرانی که خاطره جانفشانی و رشادت هایشان در حفظ و دفاع از ارزشهای اسلام و انقلاب و ایجاد اقتدار و شکوه برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ماندگار شد. همچنین روز پاسدار را به تمامی نیروهای فعال در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که مجاهدت خالصانه در راه حق و آرمان های الهی در دوره های مختلف از خود نشان داده اند تبریک عرض می نمایم و نقش آنان را در حفظ امنیت کشور و پاسداری از نظام اسلامی ارج می نهیم. برای تمامی فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و عزیزان پاسدار از درگاه پروردگار آرزوی توفیق مسألت می نمایم. 
سید محمد علی شهیدی
انتهای پیام/
کد مطلب: 202624