پیام حجت الاسلام و المسلمین شهیدی به مناسبت ولادت حضرت قائم (عج)
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۲
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی خجسته میلاد با برکت دوازدهمین امام معصوم، مهدی صاحب زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) را بر تمامی مسلمانان و مستضعفان جهان به ویژه شیعیان و منتظران آن حضرت و خانواده معظم شهدا و ایثارگران تبریک و تهنیت گفت.
پیام حجت الاسلام و المسلمین شهیدی به مناسبت  ولادت حضرت قائم (عج)
 
 به گزارش «ایثار»، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی به شرح زیر است:
بسمه تعالی
«ما آن وقتی میتوانیم حقیقتاً منتظر به حساب بیاییم که زمینه را آماده کنیم. برای ظهور مهدی موعود(ارواحنا فداه) زمینه باید آماده بشود؛ و آن عبارت از عمل کردن به احکام اسلامی و حاکمیت قرآن و اسلام است.»    
مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)
نیمه شعبان خجسته سالروز ولادت با سعادت ماه منیر آسمان ولایت و امامت و منجی عالم بشریت است. آن امام همامی که تمامی انسان های نیک سرشت و به ویژه مسلمانان و مظلومان جهان به امید ظهورش دعای فرج زمزمه می کنند. روزی که به اذن الهی پرده کنار زده شود و جهان به یمن قدوم مبارکش معطر گردد، غم از چهره دوستداران اهل بیت و منتظران زدوده خواهد شد و همه به امید وصل و ایجاد عدل الهی خشنود گردند چرا که پیروزی حق بر ظلمت وعده پروردگار است و این وعده ای حتمی است. از اینروست که جریانات ظلم ستیز در طول تاریخ بشری دوام یافته است و شهادت و ایثارگری در جوامع اسلامی برای بسط حیات طیبه و سرنگونی هر گونه تباهی قوام یافته است.
خجسته میلاد با برکت دوازدهمین امام معصوم، مهدی صاحب زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) را بر تمامی مسلمانان و مستضعفان جهان به ویژه شیعیان و منتظران آن حضرت و خانواده معظم شهدا و ایثارگران تبریک و تهنیت عرض می نمایم. به امید آن که دعای صاحبدلان به فرجش مستجاب و رحمت حضورش آسمان و زمین را فرا گیرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 203941