داخلی صفحه ایلام خبر
 
فارس گزارش می‌دهد
جانبازان نماد وفاداری به نظام
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۰
جانبازان نمادهای واقعی وفاداری به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
جانبازان نماد وفاداری به نظام
 
به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، امروز یازدهم اردیبهشت ماه مصادف با روز میلاد با سعادت حضرت قمربنی هاشم ابالفضل العباس (ع) و روز جانباز است.
امروز باز هم آسمان و زمین به خود بالید، امروز چهارم شعبان است، روز میلاد خورشیدی دیگر یاریگری که در صحنه کربلا حماسه‌ها آفرید، آنکه جانبازان همیشه با افتخار به او اقتدا می‌کنند.
یکی از جانبازان میلاد قمربنی هاشم را تبریک گفت و افزود: جانبازی یعنی مظهر ایستادگی و مقاومت و فداکاری است.
علی احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: آنچه داشتیم در راه خدمت به اسلام و با تبعیت از بزرگ جانباز کربلا در طبق اخلاص گذاشتیم.
استاندار ایلام هم به دیدار دو جانباز گرانقدر دوران حماسه و دفاع از میهن رفت، علی‌اکبر قاسمی و فواد شکری دو تن از جانبازان دوران دفاع مقدس بودند که مسوولان به دیدارشان رفتند، جانبازان غیوری که در مناطق عملیاتی شوش و اندیمشک به نشان جانبازی مفتخر شدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان ایلام نیز در خصوص جامعه ایثارگری استان گفت: استان ایلام افتخار دارد در دوران دفاع مقدس و در دوران انقلاب غریب 12 هزار جانباز را تقدیم آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و نظام کند.
سلیمان رستمیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: تعدادی از این جانبازان در گذر زمان و تحمل درد و رنج سختی فوت شدند و تعداد غریب 18 نفر به علت مجروحیت شهید شدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان ایلام گفت: از مجموع جانبازان استان ایلام نزدیک 400 نفر خانم‌هایی هستند که بر اثر بمباران‌های که در جنگ شهرها بوده است مجروح شده‌اند.
انتهای پیام/
جانبازان نمادهای واقعی وفاداری به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
کد مطلب: 204121