داخلی صفحه ایلام خبر
 
روابط عمومی ها برتر ایثار وشهادت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۴
خبرگزاري آريا: مديرکل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان ايلام گفت: روابط عمومي‌هاي برتر دستگاه‌هاي اجرايي استان در حوزه ترويج فرهنگ ايثار و شهادت معرفي و از آن‌ها تقدير مي‌شود.
روابط عمومی ها برتر ایثار وشهادت
 
به گزارش خبرگزاري آريا  از ايلام و به نقل از روابط عمومي بنياد شهيد و امور ايثارگران اين استان، سليمان رستميان، اظهار کرد: در جريان برگزاري برنامه‌هاي بزرگداشت روز شهدا که سال گذشته از 16 تا 22 اسفند برگزار شد تعداد زيادي از دستگاه‌هاي اداري استان در اين زمينه فعاليت‌هاي قابل‌توجهي انجام دادند.
وي، بابيان اينکه در سال گذشته حدود 50 برنامه با مشارکت تعدادي از ادارات و نهادهاي استان به همين مناسبت برگزار شد، ابراز کرد: اين مهم در همايش هم‌انديشي روابط عمومي‌هاي استان مطرح و در همين راستا اقدام‌هاي در چارچوب گراميداشت هفته ايثار و شهادت برگزار شد.
رستميان، يادآور شد: در اين زمينه هم‌زمان با روز روابط عمومي 27 ارديبهشت از روابط عمومي‌هاي برتر دستگاه‌هاي اجرايي استان که در حوزه فرهنگ ايثار و شهادت فعاليت داشته‌اند، تجليل مي‌شود.
مديرکل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان ايلام با اشاره به تعامل بيشتر اين بنياد با روابط عمومي‌ها و رسانه‌ها، گفت: خوشبختانه تعامل اين نهاد با روابط عمومي‌ها و خبرنگاران رسانه‌ها مثبت است.
رستميان در پايان از روابط عمومي‌هاي دستگاه‌هاي اجرايي استان که در حوزه فرهنگ ايثار و شهادت فعاليت داشته‌اند، خواست تا گزارش عملکرد خود را با ارسال آثار، مدارک و مستندات به اين نهاد ارائه دهند
 
 
کد مطلب: 204122