داخلی صفحه ایلام خبر
 
استاندار ایلام :
مشکلات ایثارگران استان ایلام شناسایی و رفع می‌شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۳
استاندار ایلام گفت: مشکلات ایثارگران استان ایلام شناسایی و رفع می‌شود .
مشکلات ایثارگران استان ایلام شناسایی و رفع می‌شود
 
به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، محمدرضا مروارید در نشست با جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری ایلام ضمن بررسی مسائل و مشکلات حوزه ایثارگری، به بیان رشادت‌های حضرت ابوالفضل(ع) پرداخت.
استاندار ایلام با تجلیل از رشادت‌ها و ایثار جانبازان سرافراز دفاع مقدس گفت: در جریان تمام مشکلات شما عزیزان هستم و در راستای حل آنها نیز تمام تلاش خود را به کار خواهم گرفت.
مروارید همچنین در سالروز ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز با 2 نفر از جانبازان سرافراز 70 درصد دوران دفاع مقدس استان ایلام دیدار کرد.
وی در این دیدارها با بیان اینکه جانبازان عزیز، بعد معنوی ماجرا را در نظر گرفته‌اند و همین هم بر ارزش این اقدام افزوده است، افزود: مساله جانبازی و ایثارگری قابل مقایسه با هیچ موضوع دیگری نیست چرا که جانبازان برای دفاع از میهن از جان و عضو ارزشمند بدن خود گذشتند.
استان ایلام در دوران جنگ تحمیلی به عنوان جبهه میانی حضور رزمندگان اسلام بود و با توجه به داشتن مرز 430 کیلومتری با عراق تعداد زیادی از عملیات های آن دوران در محدوده این استان اجرا شد و نزدیک به سه هزار شهید، 11 هزار جانباز و 331 آزاده تقدیم اسلام کرده است.
 
کد مطلب: 204125
 


 
 
فرهنگ ایثار و شهادت ضامن تحقق آرمان‌های انقلاب و مقوم انسجام اجتماعی
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...