جامعه ایثارگران خراسان رضوی مقدم مقتدای خویش را گرامی می ‌دارند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۹
اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی طی بیانیه‌ای ورود مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای را در آستانه سال نو به مشهد الرضا گرامی داشت.
جامعه ایثارگران خراسان رضوی مقدم مقتدای خویش را گرامی می ‌دارند
 
تاریخ:1396/1/1
به گزارش ایثار واحد استان خراسان رضوی، در این بیانیه آمده است: همراه با نسیم فصل رویش گلها دوباره عطر گل محمدی در فضای حرم مطهر ملکوتی حضرت ثامن الحجج(ع)، علی بن موسی الرضا(ع)،علیه آلاف تحیه و ثناء در مشهد الرضا می‌پیچد تا زائران، مجاوران و عاشقان آن امام همام فرصتی دوباره در تجدید بیعت با رهبری حکیم و فرزانه خویش را پیدا کنند.
در ادامه این بیانیه آمده است: مقتدایی که فریاد حسین گونه‌اش در حقانیت انقلاب اسلامی و در اقتداء راه پیر جماران خمینی کبیر(ره) جهان را مبهوت اندیشه خویش ساخته و در اطاعت ملتی خداجوی و دشمن ستیز از رهبری خردمند خود در حیرت مانده‌اند. در بخش دیگر این بیانیه آمده است: همان رهبری که بارها از عمق وجودش فتح و ظفر و طنین‌انداز شدن جنبش بیداری اسلامی در سرتاسر هستی را بشارت داده و اکنون در تحقق این وعده الهی، ملتی آگاه و هوشیار با شعار مرگ بر اسرائیل غاصب، مرگ بر آمریکا، انزجار خویش را با نثار خون سرخ فرزندانشان اعلام داشته اند.
در ادامه این بیانیه آمده است: زائران و مجاوران حضرت شمس‌الشموس، خداوند کریم و متعال را سپاس گفته که در تقارن بهار فاطمی و سرآغاز فصل رویش مجدد حیات و نوروز در دیار شهیدان پایتخت فرهنگی جهان اسلام شمیم روح نواز خلف صالح معمار کبیر انقلاب اسلامی را در صحن و سرای امام رضا(ع) استشمام کرده و گوش به فرمانش امیدوارتر از گذشته مسیر انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را طی طریق نمایند.
در بخش پایانی این بیانیه آمده است: در این مسیر معنوی خانواده شهداء، جانبازان والامقام و آزادگان سرافراز پیشاپیش زائران و مجاوران امام مهربانی ها امروز (سه شنبه) اول فروردین در ساعت 15 با اجتماع پر شکوه در صحن و سرای حرم رضوی گوش به فرمان سخنان امام جامعه اسلامی را توتیای چشم خویش نموده و با نثار گل حضورش را گرامی خواهند داشت.


"انتهای پیام"
کد مطلب: 204381