بسیج نقش اساسی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در جلسه شورای پایگاه مقاومت بسیج شهید زبردست و معرفی فرمانده جدید این پایگاه تصریح داشت: بسیج نقش اساسی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد.
بسیج نقش اساسی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد
 
به گزارش «ایثار»، قاسم صمدیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی در جلسه شورای فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج شهید زبردست و معرفی فرمانده جدید این پایگاه که با حضور سرهنگ بهروزی فرمانده حوزه 2 بسیج کارمندی شهید مدنی استان و اعضای شورای فرماندهی حوزه برگزار شد، تصریح داشت: بسیج نقش اساسی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد.
وی در ادامه گفت: بسیج نقش سازنده در اهداف عالیه انقلاب داشته چرا که بنا به فرموده حضرت امام خمینی (ره) بسیج شجره طیبه است و این پاکی و صداقت و همدلی نشات گرفته از نفس مسیحائی امام خمینی(ره) بوده و تا بسیج زنده است انقلاب نیز زنده خواهد ماند.
صمدیان با اشاره به فعالیت های انجام گرفته در پایگاه مقاومت شهید زبردست بنیاد گفت: تمامی اقدامات انجام گرفته تماما در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده و نقش اساسی در پیشبرد این اهداف داشته است.
در ادامه سرهنگ بهروزی فرمانده بسیج کارمندان حوزه شهید مدنی ضمن قدردانی از زحمات همکاران بنیاد شهید و امور ایثارگران در زمینه بسط و توسعه فعالیت های بسیج در راستای منویات مقام معظم رهبری، بصیرت را عامل اصلی در انتخاب راه و منش اقدامات دانسته و عمل به موقع را یک تکلیف الهی دانست.
بهروزی افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان یک دستگاه عصمت و طهارت برای این حوزه یک نعمت الهی بوده و ما از خوان و سفره شهدا متنعم گشته ایم و این یک توفیق الهی است.
در پایان این جلسه پس از ارایه گزارش، مجید حلاج از یادگاران دفاع مقدس، فرزند معظم شهید و از پیشکسوتان بسیج به عنوان فرمانده پایگاه شهید زبردست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی معرفی شد.
شایان ذکر است: مجید حلاج قبلا سمت های فرماندهی پایگاه های بسیج شهری در چندین حوزه و همچنین دو سال فرمانده پایگاه اسوه کشوری را در کارنامه خود دارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 204956