رسیدگی به امور تحصیلی فرزندان ایثارگران کمترین وظیفه ما است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۴
مدیرکل بنیاد چهارمحال و بختیاری گفت: رسیدگی به امور تحصیلی فرزندان ایثارگران کمترین کاری است که بر دوش ما گذاشته شده است و از این فرصت بدست آمده باید به بهترین نحو استفاده کنیم تا شرمنده شهدا و خانواده آنها نباشیم .
رسیدگی به امور  تحصیلی فرزندان ایثارگران کمترین وظیفه ما است
 
به گزارش «ایثار»، جلسه ستاد شاهد با حضور فریبرز نجفی  مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، معاون فرهنگی و امور اجتماعی، رییس اداره آموزش بنیاد، ریاست دانشکده فنی و حرفه ای پسران شهرکرد، روسای دانشکده های بروجن، کشاورزی شمس آباد، آموزشکده خواهران، دخترانه جونقان و اعضای ستاد شاهد دانشکده  فنی و حرفه ای پسران شهرکرد در محل سالن کنفرانس دانشکده فنی و حرفه ای پسران شهرکرد برگزار شد. 
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: به محض شروع جنگ تحمیلی و حمله ددمنشانه رژیم بعث به خاک میهن عزیز ایران اسلامی فرزندان این سرزمین به پا خواستند و جان و مال خود را در طبق اخلاص نهادند و تقدیم اسلام و ایران کردند. 
وی ادامه داد: فرزندان این شهدا و ایثارگران نیز علیرغم مشکلات عدیده ای که مواجه بودند با طی کردن مدارج علمی نقش مهمی در سازندگی کشور در سالهای پس از جنگ ایفا کردند لذا رسیدگی به مشکلات تحصیلی این عزیزان کمترین کاری است که بر دوش ما گذاشته شده است و از این فرصت بدست آمده باید به بهترین نحو استفاده کنیم تا شرمنده شهدا و خانواده آنها نباشیم. 
وی افزود: تلاش مجموعه شما باعث رشد و پرورش استعدادهای فرزندان شهدا و ایثارگران می شود و این تلاش نقش مستقیمی در ساختن فردای روشن ایران اسلامی دارد. 
انتهای پیام/
کد مطلب: 204957