پیکرمطهر۲ شهید نیروی انتظامی در اهواز تشییع شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۱
پیکر دو شهید مامور نیروی انتظامی اهواز که روز گذشته به شهادت رسیده بودند، صبح امروز سه شنبه با حضور باشکوه مردم تشییع شد.
پیکرمطهر۲ شهید نیروی انتظامی در اهواز تشییع شد
 
به گزارش «ایثار»، پیکر دو شهید مامور نیروی انتظامی اهواز که روز گذشته به شهادت رسیده بودند، صبح امروز سه شنبه با حضور باشکوه مردم تشییع شد.
در این مراسم که با حضور انبوه مردم و ایثارگران، نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، فرماندهان و نیروهای نظامی و انتظامی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران، مسئولان و کارکنان اداری و سایر اقشار حضور داشتند، آیت الله موسوی جزایری اظهار کرد: این دو مامور، در سنگر امنیت و دفاع از مردم، نظام و انقلاب در نیروی انتظامی به شهادت نائل آمدند و به همه همکاران، فرماندهی انتظامی خوزستان و خانواده آنها تبریک و تسلیت می گوییم.
آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری با اشاره به اینکه وجود مقدس امام زمان (عج) صاحب عزای اصلی این مراسم است، گفت: این بزرگوار صاحب اصلی عزا و در مرحله دوم خانواده های آنها صاحب عزا هستند.
آیت الله جزایری عنوان کرد: تسلیت همراه با تبریک می گوییم چون شهادت در راه خدا «جهاد فی سبیل الله» افتخاری است که همه دعای استفاده از این نعمت و افتخار را دارند. اگر مرگ، شهادت در راه خدا باشد در واقع تاجی است که خداوند بر سر انسان ها گذاشته است؛ در دعای ماه رمضان هم آمده که انسان ها درخواست دریافت درجه شهادت را دارند.
آیت الله جزایری با اشاره به اینکه امروز ایران جزیره امنی است، بیان کرد: امروز سرتاسر جهان، کشورهای بسیاری در آتش نا امنی مشتعل است. این تروریست ها دشمنان خدا و پیامبر (ص) هستند و امیدوارم بتوانیم انتقام خون این شهیدان را بگیریم. امروز از همین تریبون اعلام می کنیم که همه یکی هستیم و به لطف خدا انتقام خون شهیدان را قطعا از دشمنان اسلام می گیریم.
ستوان دوم «علی بخش حسنوند» و استوار دوم «عزیزاله بهمنی» بامداد ۲۵ اردیبهشت ماه ۹۶ در حمله مسلحانه افراد ناشناس در شهرستان اهواز به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 204961