فرهنگ ایثار و شهادت باید ترویج شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۸
مدير كل بنياد شهرستانهاي استان تهران با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: مدیران و کارکنان اداره کل باید به دنبال کیفی سازی خدمات باشند و تلاش کنند تا روز به روز بر مطلوبیت اقدامات آنان به نفع جامعه شاهد و ایثارگری افزوده شود.
فرهنگ ایثار و شهادت باید ترویج شود
 
به گزارش «ایثار»، نادر نصیری روز گذشته (سه شنبه) در نشست شوراي معاونين تشکیل مجلس مشورتی ایثارگران، اجرای طرح پایش سلامت، تدوین سند معماری، اجرای طرح سپاس، اجرای طرح مدیریت فردا و اجرای طرح پیام آوران ایثار را از جمله مهمترین برنامه های اداره کل ذکر کرد.
نصیری با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: مدیران و کارکنان اداره کل باید به دنبال کیفی سازی خدمات باشند و تلاش کنند تا روز به روز بر مطلوبیت اقدامات آنان به نفع جامعه شاهد و ایثارگری افزوده شود.
نصیری در ادامه بهره مندی مدیران از اختیارات و منابع لازم برای اجرای برنامه را از ضروریات اجرای صحیح و اصولی برنامه ها ذکر کرد و افزود: مدیران باید نسبت به برقراری نظام مدیریت عملکرد و ایجاد سیستم تشویق و ترغیب اقدام کنند.
وی همچنین ایجاد باور، اعتقاد و انگیزه در مدیران سطوح مختلف را مورد تاکید قرار داد و آگاهی مدیران به ظرفیت ها، قوانین و برنامه های تحول را خواستار شد.

خدمت به جامعه ایثارگران ارزش والایی دارد
به گزارش «ایثار»، نشست مشترک مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران و شادالویی مدیر عامل سازمان اموال و املاک بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
نادر نصیری در این نشست از همراهی و همکاری سازمان اموال و املاک بنیاد در مسیر تسهیل امور ایثارگران و خانواده شهدا قدردانی کرد.
وی با بیان اینکه خدمت به جامعه شاهد و ایثارگری ارزش والایی دارد که همه باید در مسیر آن جدی باشند، افزود: این قشر صاحبان اصلی انقلاب بوده و حق زیادی بر گردن ملت ایران دارند.
نصیری گفت: ملت ایران همواره قدردان خانواده معظم شهدا بوده و حق هم همین است و خدمت به این قشر در قالب های مختلف باید صورت گیرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 204977
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...