بنیاد گلستان گام های موثری در ترویج فرهنگ ایثار برداشته است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۸
مدیر کل بنیاد گلستان بیان داشت: بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان توانسته است با هدف تولید محتوی در راستای ترویج فر هنگ ایثار و شهادت، گام های موثری را در بیش برد اهداف راهبردی بنیاد برداریم.
بنیاد گلستان گام های موثری در ترویج فرهنگ ایثار برداشته است
 
به گزارش «ایثار»، علی اصغر فاضلی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تبریک 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی به تلاشگران عرصه اطلاع رسانی گفت: روابط عمومی مجموعه ای است با فعالیت های خطیر، وسیع و شبانه روزی. روابط عمومی یک واحد پویا و ارگانیک سازمانی است که هیچ گاه در آن سکون و تعطیلی وجود ندارد.
وی اظهار داشت: حیات سازمانی مستلزم فعالیت مداوم روابط عمومی هاست و تمامی پیکره سازمان با روابط عمومی در ارتباط است. امروزه در عصر اطلاعات و ارتباطات، دیگر مجال بی توجهی به نقش و جایگاه روابط عمومی ها در سازمانها را نمی دهد ، ظهور نو به نو رسانه ها و شبکه های اجتماعی و نقش پر رنگ آن در انتشار اخبار و اطلاعات می طلبد که مدیریت ارتباط با جامعه ایثارگری و اصحاب رسانه به عنوان یک عنصر با اهمیت تلقی شود.
مدیر کل بنیاد گلستان افزود: پس می توان در حال حاضر گفت که روابط عمومی امروز ، یعنی روابط عمومی مبتنی بر ساختار دیجیتالی و به اصطلاح دیگر روابط عمومی الکترونیک که اساس و پایه حرکت خود را بر مبنای اطلاع رسانی دیجیتالی شکل می دهد.
فاضلی بیان داشت: بنیاد شهید وامورایثارگران این استان توانسته است با بکارگیری ابزار نوین در سایتهای اینترنتی و محلی استان، ارتباط با خبرگزاریها، با هدف تولید محتوی در راستای ترویج فر هنگ ایثار و شهادت ونشست و هم افزایی با صدا و سیما و اصحاب رسانه وقلم گام های موثری را در بیش برد اهداف راهبردی بنیاد برداریم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 204978