باغ موزه دفاع مقدس از ارزشی ترین موزه های ایران خواهد بود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۸
مدیرکل بنیاد خراسان شمالی با تاکید بر اهمیت درک تاریخ دفاع مقدس گفت: باغ موزه دفاع مقدس نیز یکی از ارزشی ترین موزه های ایران خواهد بود که در آینده ای نزدیک شاهد افتتاح آن در استان خراسان شمالی خواهیم بود.
باغ موزه دفاع مقدس از ارزشی ترین موزه های ایران خواهد بود
 
به گزارش «ایثار»، محمد تقی عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی ضمن تبریک روز جهانی موزه ها و اهداح لوح به مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی استان خراسان شمالی گفت: امروزه وجود موزه ها در هر شهر، نماد و مظهر رشد و کمال فرهنگی مردم آن شهر محسوب می شوند و نقش بسیار مهمی در معرفی تجارب فکری، فرهنگی و هنری و القا و انتقال احساس و اندیشه ایرانی و هویت ملی دارند.
وی افزود: موزه ها قادرند زمینه برخورد و ارتباط فرهنگ ها و در نتیجه موجبات شناخت مردم را با فرهنگ و پیشینه خود را فراهم آورده و به باروری فرهنگ کمک نماید، روز جهانی موزه ها، بهانه ای برای پاسداشت موزه ها و ارج نهادن به نقش حیاتی آن ها در حفظ و ارتقای فرهنگی جامعه است.
وی با تاکید بر اهمیت درک تاریخ دفاع مقدس گفت: باغ موزه دفاع مقدس نیز یکی از ارزشی ترین موزه های ایران خواهد بود که در آینده ای نزدیک شاهد افتتاح آن در استان خراسان شمالی خواهیم بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 204995
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...