هاتف باید به‌عنوان پل ارتباطی قوی بین ایثارگران و بنیاد باشد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۳
مدیرکل بنیاد استان البرز بابیان اینکه اخلاص در عمل و اخلاق‌مداری نقش مؤثری در خدمت‌رسانی به ایثارگران دارد گفت: هاتف باید به‌عنوان پل ارتباطی قوی بین ایثارگران و بنیاد باشد.
هاتف باید به‌عنوان پل ارتباطی قوی بین ایثارگران و بنیاد باشد
 
به گزارش «ایثار»، نخستین جلسه هم‌اندیشی مرکز ارتباطات و مراجعات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در سال جاری با حضور دکتر بزرگی رییس ارتباطات و مراجعات، روشن‌بین رییس اداره‌ نظارت و ارزیابی ارتباطات و مراجعات، ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و جمعی از روسای بنیاد استان البرز  در محل سالن جلسات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد.
طاهر نژاد در این دیدار با تبریک خجسته اعیاد شعبانیه و گرامی داشت یاد و خاطر تمامی شهدا و ایثارگران بیان داشت: تاریخ پرفراز و نشیب ایران اسلامی پر از ایثارگری مردان و زنانی باغیرت است که بارها ثابت کردند پیرو مکتب اهل‌بیت علیه‌السلام و ولایت‌فقیه هستند که از آرمان خود کوتاه نخواهند آمد.
وی در ادامه بابیان اینکه تقویت روحیه‌ ایثار و ازخودگذشتگی سبب خدمت خالصانه به جامعه هدف است بیان داشت: خدمت به ایثارگران در هر جایگاهی افتخار و عبادت است چراکه ما داریم به کسانی خدمت می‌کنیم که تمام هستی خود را فدای عزت و آبروی ایران اسلامی کردند و این مهم نیازمند روحیه‌ ایثار و از خودگذشتگی است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در بخش دیگر از سخنان خود بابیان اینکه اخلاص در عمل و اخلاق‌مداری نقش مؤثری در خدمت‌رسانی به ایثارگران دارد بیان داشت: هاتف باید به‌عنوان پل ارتباطی قوی بین ایثارگران و بنیاد باشد.
طاهرنژاد خاطرنشان ساخت: برطرف کردن نقاط ضعف، تقویت نقاط قوت و در نهایت همکاری و تعامل بین مناطق و شهرستان‌ها با اداره کل سبب ارتقاء خدمت به این قشر معظم است و باید بتوانیم با تلاش و کوشش قدمی در راستای خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران برداریم و همکاران ما در مرکز هاتف ضمن پاسخگویی مناسب به جامعه‌ هدف پل ارتباطی خوبی بین دیگر همکاران و جامعه‌ هدف باشند.
شایان‌ ذکر است رزمگر رییس اداره‌ ارتباطات و مراجعات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ابتدای این جلسه به شرح مجموعه اقدامات صورت گرفته توسط این اداره در این 8 ماه تصدی‌گری این مسئولیت پرداخت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 204997
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...