مدافعان حرم بهترین ایثارگران زمان حال هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۰
مديركل بنياد استان مركزي در دیدار با جانباز مدافع حرم گفت: مدافعان حرم بهترین بندگان و ایثارگران زمان حیات خود و حال هستند.
مدافعان حرم بهترین ایثارگران زمان حال هستند
 
به گزارش «ايثار»، حجت الاسلام والمسلمین حسن هنرمند با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و جانبازان گفت: جانبازان مدافع حرم برای حمایت از اهل بیت پیامبر مکرم اسلام (ص) دست از جان شستند و برای دفاع از حرم عمه سادات زن و فرزند را به خدا سپردند و رهسپار نبردی نابرابر شدند.
وی تأکید کرد: همگان وظیفه داریم پاسدار حرمت خون شهدا و ايثارگران باشیم و درمسیر حق و حقیقت حرکت کرده و هیچگاه ازخط ولایت فقیه خارج نشویم.
حجت الاسلام هنرمند اضافه کرد: خدمات شهدا و ایثارگران به ویژه شهدای مدافع حرم هرگز از یاد نخواهد رفت، زیرا اگر رشادت‌های آنها نبود، اوضاع کشور دست کمی از سایر کشورهای منطقه نداشت که هر روز شاهد کشتار مردم بی‌دفاع و مظلوم آنان هستیم.
وي در ادامه گفت: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده های معزز آنان خصوصا شهدای مدافع حرم هستند و می دانند اگر این ایثارها نبود، کشور و انقلاب حفظ نمی شد. مدافعان حرم بهترین بندگان و ایثارگران زمان حیات خود و حال هستند.
مديركل بنياد گفت: اگر ايثار جانبازان مدافع حرم نبود ما باید در مرزهای همدان به مبارزه با داعش می پرداختیم. ما مدیون شهدا و جانبازان مدافع حرم  هستیم و وظیفه مردم در این میان سنگین تر است چرا که می بینند ایشان انتخاب شده و گلچین خدا هستند. 
در ادامه ریيس بنياد اراك نیز با یادآوری رشادت‌های غیور مردان گفت: شهدای مدافع حرم در ادامه نهضت عاشورا برابر عوامل تکفیری داعش قیام کردند و در دفاع از حریم اهل بیت پیامبر(ص) شهد شيرين شهادت را نوشیدند.
انصاريفر گفت: امروز خانواده ايثارگران مدافع حرم به عنوان طلایه‌داران صبر و ایستادگی برای دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت، هستند.
وي گفت: شهداي مدافع حرم مدافع ارزش‌ها و تامين كننده امنيت هستند و اين شهدا براي ايجاد امنيت ايران اسلامي ودفاع از انقلاب اسلامي در حال مبارزه با دشمنان جان خود را تقديم كردند. 
انصاريفر پيام شهدا را حفظ آرمان‌هاي امام، مملكت مكتب عاشورا عنوان و خاطرنشان کرد: نام و ياد شهيدان و حرف اول آنها حفظ آرمان‌هاي رهبري و امام بوده و هست.
گفتني است اين ديدار عصر روز سه شنبه 26 ارديبهشت 96 به همراه مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مركزي و ریيس بنياد اراك در منزل جانباز 70 درصد حسن رفيعي نيا مدافع حرم انجام شد.
انتهاي پيام/
کد مطلب: 205011