مراسم گرامیداشت مرحوم سیدعلی اکبر ابوترابی برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۵
مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد از برگزاری مراسم گرامیداشت سال روز ارتحال اسوه ایثار و مقاومت مرحوم سیدعلی اکبر ابوترابی با عنوان «پاسیاد ابر فیاض» در تهران و سراسر کشور خبر داد.
مراسم گرامیداشت مرحوم سیدعلی اکبر ابوترابی برگزار می‌شود
 
به گزارش «ایثار»، اسکندر یار نسب در این رابطه گفت: مراسم گرامی داشت سالگرد ارتحال اسوه ایثار و مقاومت مرحوم سیدعلی اکبر ابوترابی با عنوان «پاسیاد ابر فیاض» به همت اداره کل فرهنگی و تبلیغات معاونت فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد و موسسه فرهنگی پیام آزادگان در تاریخ 4 خرداد ماه در تهران و سراسر کشور برگزار می شود.
مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: این مراسم در تهران با حضور مسئولان لشکری و کشوری، خانواده معظم شهدا، جانبازان و آزادگان در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار خواهد شد.
وی در ادامه گفت: در این برنامه علاوه بر پاسداشت سیدعلی اکبر ابوترابی و پدربزرگوار ایشان، از 10 نفر از خانواده معزز آزادگان شامل خانواده آزاده شهید فتح خرمشهر، آزاده روحانی، مدافع حرم و فرمانده آزاده فتح خرمشهر با اهدای لوح تقدیر با امضای حجت الاسلام و المسلمین شهیدی نماینده محترم ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تجلیل به عمل خواهد آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 205027