در پی حماسه‌ی باشکوه و تاریخی ملت
پیام تشکر و قدردانی خطاب به مردم در پی حماسه‌ی باشکوه و تاریخی ملت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۰
در پی حماسه‌ی باشکوه و تاریخی ملت ;سيد منصورموسوي مديركل بنياد شهيد وامور ايثارگران استان كهگيلويه وبويراحمد پیام تشکر و قدردانی خطاب به مردم استان الخصوص خانواده هاي معظم شهدا وايثارگران صادر کردند.
در پی حماسه‌ی باشکوه و تاریخی ملت در دوازدهمين  دوره‌ی انتخابات ریاست‌جمهوری و پنجمين انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، سيد منصورموسوي مديركل بنياد شهيد وامور ايثارگران استان كهگيلويه وبويراحمد پیام تشکر و قدردانی خطاب به مردم  استان الخصوص خانواده هاي معظم شهدا وايثارگران صادر کردند.
 
بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم
صحنه‌ی حماسی و پُرشور انتخابات در روز جمعه‌ی ٢٩ ارديبهشت آزمون خیره‌کننده‌ی دیگری بود که چهره‌ی مصمّم و پرامید ایران اسلامی را در معرض نگاه دوستان و دشمنان نهاد.
رشد فزاینده‌ی سیاسی و پای‌فشردن بر مردم‌سالاری دینی صادقانه، حقیقت تابناکی است که با حضور متراکم شما در پای صندوق‌های رأی، یک بار دیگر در عمل به اثبات رسید و باطل‌السّحر بافته‌ها و گزافه‌های دشمنان و حسودان و طمع‌ورزان شد.
حماسه‌ی حضور شما  پیوند مستحکم ایران و ایرانی را با نظام اسلامی به رخ همه‌ی بدخواهانی کشید که با صد ترفند سیاسی و اقتصادی و امنیتی در پی گسستن یا سست‌کردن این اعتماد و پیوند مقدس‌اند.
ایرانیِ مؤمن و غیور در انتخابات دیروز، ظرفیت عظیم خود را در مواجهه‌ی متین و خردمندانه با جنگ روانی بازیگران سلطه و استکبار، با زیبایی و چیره‌دستی هرچه تمام‌تر به تصویر کشید و کشور خود و منافع ملی خود و آینده‌ی پُرتلاش و امیدوارانه‌ی خود را بیمه کرد.
پیروز حقیقی انتخابات دیروز  ملت بزرگ ایران ونظام اسلامي است ؛ که حاصل خون هزاران شهید و از خود گذشتگی ایثارگران است ؛که به حول و قوه‌ی الهی توانست گامی استوار بردارد و گوهر نفوذ‌ناپذیر و چهره‌ی پُرنشاط و مصمّم و دل سرشار از  امید و ایمان خود را به نمایش بگذارد. 
درپايان با تکریم یاد امام بزرگوار و شهیدان و ایثارگران عالی‌مقام بر خود لازم می دانم برگزاری این انتخابات با شکوه و حضور غرور آفرین ملت شریف ایران را به مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، ملت بزرگ ایران و رییس جمهور منتخب جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق پیشبرد اهداف برای رشد و تعالی کشور و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه ایزد منان مسألت نمایم.
سيد منصور موسوي 
مديركل بنياد شهيد وامور ايثارگران استان كهگيلويه وبويراحمد
کد مطلب: 205403