گردهمایی سراسری روسای ادارات اشتغال و کارآفرینی استانها
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۵
گردهمایی سراسری روسای ادارات اشتغال و کارآفرینی استانها
 
گردهمایی سراسری روسای ادارات اشتغال و کارآفرینی استان ها به مدت 2 روز از تاریخ 1396/3/3 لغایت 1396/3/4  در تهران برگزار گردید .
این گردهمایی جهت آشنایی روسای اشتغال و کار آفرینی استان ها با آخرین شیوه های کاریابی و مقررات استخدامی ، توانمندسازی و مشاوره شغلی ، کارآفرینی و شناسایی فرصت های شغلی ، دستور العمل ها و برنامه های صندوق اشتغال و کار آفرینی ایثارگران جهت حمایت بیشتر از خود اشتغالی و پشتیبانی از کار آفرینان  برگزار شد .
در روز اول این گردهمایی جناب آقای امانی مدیر کل محترم اشتغال و کار آفرینی ضمن خیر مقدم به مدعوین به ایراد سخن پرداختند .سپس سردار معزز جناب آقای دکتر انصاری قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران و جناب آقای مهندس ایزدی معاون محترم تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان سخنران اصلی این گردهمایی به سخنرانی پرداختند .
برنامه روز دوم همایش با سخنرانی جناب آقای مهندس ریاحی مدیر عامل محترم صندوق اشتغال و کار آفرینی ایثارگران در خصوص تبیین و هم اندیشی برنامه های صندوق آغاز شد .
ایشان با اشاره به اهمیت موضوع اشتغال گفتند : افراد متعهد ، متخصص و نخبه ترین نفرات باید در ادارات اشتغال استان ها قرار بگیرند که الحمداله چنین است .
مدیر عامل صندوق اشتغال و کار آفرینی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های ارزشمند روسای ادارات اشتغال از آنها خواستند که به روز باشند و با تحقیق و پژوهش در حوزه کاری خود اطلاعات بیشتری کسب کنند و با سازماندهی و برنامه ریزی مناسب و با کار جهادی در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید ، اشتغال حداکثر بهره وری را در اشتغال و کار آفرینی ایجاد نمایند .
ایشان در خصوص اساسنامه صندوق ، وظایف و ماموریت های آن ، عقد قرار داد عاملیت با بانک توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید توضیحاتی ارائه داد و اظهار داشتند که در پایان سال 3 استان برتر از لحاظ عملکرد مورد تقدیر قرار خواهند گرفت .کد مطلب: 205640
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...