داخلی صفحه ایلام خبر
 
دیدار مسئولان شهرستان ایوان با خانواده شهدا
تاریخ انتشار : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۵
به مناسبت سالروز گرامیداشت آزادسازی خرمشهر مسئولان شهرستان با خانواده شهید رحمت اله آژنگ ديدار كردند.
دیدار مسئولان شهرستان ایوان با خانواده شهدا
 
به گزارش پایگاه خبری جویزر،بمناسبت سالروز گرامیداشت آزادسازی خرمشهر مسئولان شهرستان با خانواده شهید رحمت اله آژنگ  از شهدا عملیات بیت المقدس ديدار كردند.
 
 
در این دیدار سرهنگ "محمد حسین فولادی"؛ فرمانده سپاه ناحیه ایوان، گفت:خرمشهر بدلیل بهره مندی از یک موقعیت جغرافیایی مناسب در سال 59مورد هجمه دشمن قرار گرفت ،رزمندگان اسلام  توانستند در مقابل دشمن تجهیز شده جانانه از خرمشهر دفاع کردند.
 
 
فولادی اظهار کرد:آنچه که در این بین می توان به آن پرداخت مقاومت 35روزه جوانان انقلابی در مقابل ارتش تجهیز شده عراق بود اما این کشوربا وجود داشتن تجهیزات نظامی فقط 20روزتوانست  در مقابل کشور آمریکا مقاومت کند.
 
 
وی افزود: خرمشهر را ما با مذاکره بدست نیاوردیم بلکه با ایمان و اراده و تجهیرات حدعقلی بدست آوردیم ،امروز بر همگان تکلیف است  که نیرو های مسلح را تقویت نمایند و هر قلمی که در راستای تضعیف نیرو های مسلح نگاشته شود باید آن قلم در هم شکسته شود.
 
 
فرمانده سپاه ناحیه ایوان با اشاره به اینکه شهدا زنده اند و ناظر اعمال و کردار ما هستند، بیان داشت: ما همه در مقابل شهداء پاسخگو هستیم و خداوند متعال به ما توفیق دهد که شرمنده شما و شهدا نباشیم .
 

کد مطلب: 205813