داخلی صفحه بوشهر خبر
 
مراسم آبروی کوچه، افتخار محله؛
یادواره شهیدان ابراهیم و حیدر سالمی در بوشهر برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۱
مراسم آبروی کوچه افتخار محله، یادواره شهیدان ابراهیم و حیدر سالمی کوی امامزاده بوشهر برگزار شد.
یادواره شهیدان ابراهیم و حیدر سالمی در بوشهر برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از مهر، حجت الاسلام مهدی عباسیان سرمربی حلقه‌های صالحین بسیج در این مراسم با گرامی‌داشت یاد و نام شهدای هشت سال دفاع مقدس، گفت: بعداز گذشت ۳۵ روز مقاومت نیروهای بسیجی و مردم شهر خرمشهر سقوط کرد.
وی ادامه داد: در آن لحظه شهید جهان‌آرا در جمع رزمندگان حاضر شد و فرمود: اگر شهر سقوط کرد آن را دوباره فتح خواهیم کرد اما مراقب باشید ایمانتان سقوط نکند.
این مبلغ دینی اظهار کرد: امروز نیز باید با ایمان به پروردگار و بدون هیچ تردیدی نسبت به وعده‌های الهی عمل کنیم و مراقب باشیم نسبت به وعده های الهی ایمانمان سقوط نکند.
عباسیان افزود: بدترین سوء زن این است که در بدترین شرایط فکر کنیم که خداوند بنده اش را رها می کند، این موضوع موجب خشم پروردگار خواهد شد.
وی با اشاره به این که انقلابی که آغاز شده است باید به ظهور امام زمان(عج) وصل شود، بیان کرد: فتح خرمشهر فتح خاک نیست، فتح ارزش‌های انقلابی و اسلام است.
سرمربی حلقه صالحین بسیج تصریح کرد: امروز دشمن از حضور مردم در صحنه‌های تصمیم‌گیری کشور مایوس شده است و ما با حضور غیور مردان و زنان شیردل و خانواده‌های شهداء مقابل دشمنان اسلام خواهیم ایستاد که نمونه آن دستگیری سربازان آمریکایی در آب‌های نیلگون خلیج فارس است.
این مبلغ دینی بیان کرد: ما حکومت اسلامی را تشکیل دادیم و باید برای تشکیل دولت اسلامی، جامعه اسلامی و تمدن اسلامی اسلامی نیز تلاش کنیم و این سبک اسلامی را برای جهانیان صادر کنیم.
عباسیان ابراز کرد: اسلام آمریکایی که وظیفه پوشاندن لباس ظاهری و کفر به عهده دارد در صحنه حاضر شده است و ما باید مراقب باشیم که خرمشهرها در پیش داریم و توکل بر خداوند تنها راه نجات است.
وی خاطرنشان کرد: امروز دشمن ذهن‌ها و اراده‌ها را فتح کرده است و جوانان را به انحراف کشانده که ما باید برای فتح آن ها خون دل‌ها بخوریم.
این مبلغ دینی یادآور شد: دشمن می‌خواهد با استفاده از افراد داخلی اهداف خود را اجرایی کند که مردم ما با هوشیاری و گوش به فرمان ولی فقیه مقابل نقشه‌های شوم آنها خواهد ایستاد.
عباسیان افزود: با مجاهدت‌های مردم وعده الهی که همان ظهور است محقق خواهد شد و عدل و داد در همه عالم هستی برقرار خواهد شد.
مراسم آبروی کوچه افتخار محله شهیدان ابراهیم و حیدر سالمی کوی امامزاده با حضور خانواده شهداء، یادگاران هشت سال دفاع مقدس، اهالی محله امامزاده عبدالمهیمن(ع) با همکاری حوزه مقاومت بسیج قدس، هیات امنا امامزاده عبدالمهیمن(ع) و پایگاه مقاومت بسیج امیرالمومنین(ع) امامزاده برگزار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 206022