برگزاری همایش خانواده های شاهد وایثارگر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۴
همایش خانواده های شاهد وایثارگر دانشگاه علوم پزشکی با حضور مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان سیستان و بلوچستان و ریاست دانشگاه علوم پزشکی زاهدان سه شنبه شب 9 خرداد ماه 96 در سالن میثاق دانشگاه برگزار گردید.
 
به گزارش ایثار واحد سیستان وبلوچستان ، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان سیستان وبلوچستان در همایش کارکنان شاهد وایثارگر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: تأسيس نهاد بنیاد شهید وامور ایثارگران از سوي امام خميني(ره) نشان‌دهنده ارزش‌‌گذاري اسلام و نظام اسلامي به شهيد و خانواده شهداو ایثارگران است.
عباس پالاش بر ضرورت حمایت از خانواده های شاهد وایثارگر تحت پوشش دانشگاه و تداوم همکاری علوم پزشکی و بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید نمود وافزودند: وظیفه خود می دانیم با توجه به نقش بي‌بديلي كه اين بنیاد در زمان جنگ تحميلي و پس از آن ايفا نموده است ، در مسیر‌ تجليل و تکريم از خانواده‌هاي معظم شهيدان و ایثارگران  بکوشیم و با ارتقاء احساس عزت و منزلت، احساس خودباوری و تعهد را در فرزندان شاهد و ایثارگر که عزیز همه ما هستند بوجود آوریم .
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در ادامه جلسه ضمن حمایت از خانواده های شاهد وایثارگر گفت : بنیاد مسائل و مشکلات ایثارگران را به طور ریز دیده و ظرافت کار بنیاد شهید و امور ایثارگران هم همین است . و از بنیاد می خواهیم ما را در این امر کمک کند. تا همه خدمتگزار خانواده شهداء وایثارگران باشیم .
دکتر میری افزودند:  دانشگاه باید در تعامل مستقیم و همدلی و همگامی با بنیاد باشد وما خود را جدا از خانواده معظم شهداء وایثارگران نمی بینیم.
وی در آخر از مدیران دانشگاه و بنیاد درخواست کرد : یک برنامه مدیریتی را تدوین ، تا با تشکیل جلسات به صورت عمومی و سالی دوبار به بررسی مسائل ومشکلات آنها بپردازیم.
 
کد مطلب: 206512