معلمان شاهد و ایثارگر در پایان سال تحصیلی تقدیر شدند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۷
مراسم تجلیل و قدردانی بیش از 100 نفر از معلمان و اساتید شاهد و ایثارگر حوزه و دانشگاههای سراسرکشور با توجه به نزدیک شدن پایان سال تحصیلی برگزار شد.
معلمان شاهد و ایثارگر در پایان سال تحصیلی تقدیر شدند
 
به گزارش «ایثار»، محمدعلی فقیه مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثاگران ضمن اعلام خبر تقدیر از معلمان و اساتید شاهد و ایثارگر گفت: معلمان مدارس شاهد، اساتید دانشگاهها و اساتید حوزه های علمیه در اجرای فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در سال 65 در قالب طرح شاهد نقش بسزایی در تربیت نسل جوان کشور بخصوص فرزندان شاهد و ایثارگر و در ارتقاء علمی و فرهنگی فرزندان و یادگاران شاهد و ایثارگر داشته اند.
وی ادامه داد: لذا طی برنامه ریزی و هماهنگی بعمل آمده مسئولین بنیاد، مسئولین شاهد و ایثارگر دانشگاهها، آموزش و پرورش، دانشگاه آزاد اسلامی و حوزه های علمیه با حضور در کلاس های درس و اهداء لوح تقدیر از 3 معلم و استاد حوزه و دانشگاه برجسته در سطح استان و در مجموع بیش از 100 نفر در سطح کشور تقدیر و تجلیل به عمل آوردند.
وی ادامه داد: ستادهای شاهد و ایثارگر و عوامل اجرایی طرح شاهد نقش بسزایی در امور آموزشی و فرهنگی دانش آموزان، دانشجویان و طلاب معزز شاهد و ایثارگر ایفاد می کنند که در این میان نقش معلمین و دبیران مدارس شاهد و اساتید دانشگاهی سرنوشت ساز و کلیدی است و از اهداف مهم اجرای این برنامه حفظ و نگهداشت نیروی انسانی طرح شاهد و افزایش انگیزه آنها است.
انتهای پیام/

 
 
کد مطلب: 206602
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور