داخلی صفحه بوشهر خبر
 
پیام حجت الاسلام والمسلمین تشکری به مناسبت سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره)
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با صدور پیامی فرا رسیدن ١٤ خرداد سالروز رحلت جانگداز رهبرکبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و سالگرد قيام خونين 15 خرداد را تسلیت گفت.
پیام حجت الاسلام والمسلمین تشکری به مناسبت سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره)
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم تشکری به شرح زیر است:
بسمه تعالی
امام خمينی(ره) با سلوک علمـی و عملی خويش به ما قدرت نقد و جسارت در برابر ستم بخشيد؛ جفاها ديد اما با ثبات قدم، روشنگری و تبيين راه درست و نادرست، گام در راه امام آزادگان ابا عبدالله الحسين (ع) گذاشت تا رهروانش نه با اکراه که با اختيار، مسير فردوس برين گيرند.
امام عظیم الشأن راحل پایه های نظامی را بنا کرد که طلایه دار بسط و نشر ارزش های اصیل اسلامی است و توجه و دستگیری از محرومان و مستمندان و حرکت توحیدی و ایمانی مبنای فکری و اندیشه ای آن را ساخته و پرورده است.
در بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی معلم و طبیب دل ها در حالی به سوگ آن سفر كرده می نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی، رهبری فرزانه و درس آموخته مکتب امام خمینی رضوان الله تعالی علیه سکان هدایت و رهبری ملت آزاده ایران و مسلمانان جهان اسلام را بر عهده گرفته و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا به منزلگاه سعادت هدایت می نماید و ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ نیز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار است که با نام و اندیشه و راه امام خمینی رحمه الله علیه پیوندی جاودانه دارد.
اینجانب سالگرد ارتحال ملکوتی معلم، مرجع عالیقدر واحیاگراسلام ناب محمدی، قافله سالار پانزده خرداد خونین و موسس حکومت دین مدار و مردم سالار، حضرت امام خمینی (ره) و پنجاه و چهارمین سالگرد قيام خونين 15 خرداد 1342 را به مردم ولایتمدار استان بوشهر به ویژه خانواده های معزز شهدا و ایثارگران تسلیت عرض می نمایم.
ابراهیم تشکری
انتهای پیام/
کد مطلب: 206824
 


 
 
فرهنگ عاشورا، سرمشق معنویت شهدا
 

دکتر بهروز بزرگی، مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد...