داخلی صفحه خوزستان خبر
 
بیانیه بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش درسالروز ارتحال حضرت امام خمینی رحمت الله علیه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۲
بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش دانیال (ع ) بمناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی رحمت الله علیه بیانیه ای صادر کرد.
بیانیه بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش درسالروز ارتحال حضرت امام خمینی رحمت الله علیه
 
بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش دانیال  (ع ) بمناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی رحمت الله علیه بیانیه ای صادر کرد. 
در بیانیه بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) به نقل از رهبر معظم انقلاب اسلامی آمده است: عشق به خمینی(ره) عشق به همه خوبیهاست. 
این بیانیه می‌افزاید: شامگاه 13 خرداد در آخرین شب زندگی در حالیکه نافله شب می‌خواند و قرآن تلاوت می‌کرد و مرتب شهادت به وحدانیت خدا و رسالت پیامبر(ص) را زمزمه می کرد آرامش ملکوتیش بیشتر می شد و با چنین حالتی بود که روحش به ملکوت اعلی پرواز کرد. 
در ادامه این بیانیه آمده است: وقتی خبر رحلت امام خمینی(ره) منتشر شد، گویی زلزله‌ای عظیم رخ داده است، بغض ها ترکید و سراسر ایران و همه کانون هایی که در جهان با نام و پیام امام خمینی(ره) آشنا بودند، یکپارچه گریستند و بر سر و سینه زدند. 
بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش ضمن عرض تسلیت مجدد به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) از خانواده های شهدا و ایثارگران و سایر عموم  مردم شهید پرور و متدین و همیشه در صحنه برای شرکت در این مراسم معنوی سپاس و قدردانی بعمل می آورد. 
 بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش
کد مطلب: 206872
 


 
 
ضرورت تشکيل و برخی از کارکردهای مهم بسيج مستضعفين
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...