داخلی صفحه اصفهان خبر
 
با حضور مدیرکل بنیاد شهید استان اصفهان
مراسم تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهر درچه برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۵
مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهر درچه، با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان برگزار شد.
مراسم تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهر درچه برگزار شد
 
به گزارش ایثار اصفهان، مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهر درچه، با حضور داریوش وکیلی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان و مجتبی راعی سرپرست فرمانداری خمینی‌شهر برگزار شد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات سید رضا امیری در طول تصدی مسئولیت در شهر درچه و فعالیت‌های مؤثر بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: فعالیت در بنیاد شهید یکی از کارهای پرمسئولیت است و با توجه به این که شهر درچه یکی از بزرگترین جامعه  ایثارگری را تحت پوشش خود دارد حضور در این بخش تلاش و همتی مضاعف را می‌طلبد.
مجتبی راعی سرپرست فرمانداری شهرستان خمینی‌شهر در این مراسم اظهار کرد:خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران از وظایف مهم مردم و مسئولین است، چراکه این انقلاب مرهون ایثارگری‌ها و فداکارهای شهدا، جانبازان و ایثارگران است و خدمت به آنان مایه افتخار و مباهات است.
وی در ادامه افزود: مراسم‌هایی مانند یادواره شهدا، دیدار هفتگی با خانواده‌ شهدا و ایثارگران و رسیدگی به امور خانواده‌های شهدا و جانبازان در شهر درچه انجام شده است.
در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از زحمات سید رضا امیری، حسن دهقان به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهر درچه معرفی شد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 206882